Zobrazuje sa všetkych 7 výsledkov

Zobrazenie produktov 9 15 36

Pohovka CARA

342,00
Originálna a pohodlná pohovka CARA  je dostupná vo viacerých farebných prevedeniach.

Pohovka CARA

342,00
Originálna a pohodlná pohovka CARA  je dostupná vo viacerých farebných prevedeniach.

Pohovka DELuxe

806,00
Sedacia súprava DeLuxe  je štýlová priestranná kvalitná  sedacia súprava s vankúšovým operadlom. Sedacia súprava sa dá rozložiť a poteší aj praktickým úložným priestorom. Čalúnenie sedadla a operadla sedacej súpravy je použitá kvalitná SOFT LUX pena. Prevedenie sedáka a operadla sedacej súpravy je pevné, ležérne a moderné, čo má za dôsledok luxusné sedenie.

Pohovka L-1 – svetlo hnedá

356,00
Pohovka L-1 – svetlo hnedá Modernú pohovku L-1 je vhodné umiestniť do obývacej izby alebo kuchyne. Na čalúnenie bola použitá

Pohovka LORIS

480,00
Pohovka LORIS je rozkladacia s úložným priestorom so sedákmi uloženými na vlnitej pružine. Sedacia súprava je doplnená nohami z prírodného dreva.

Pohovka VERDI

690,00740,00
Moderná mechanizmus umožňuje rozloženie pohovky na lôžko pomocou jednoduchého nadvihovacieho  sedadla a jeho presunutie dopredu.

Rozkladacia pohovka VISION

869,00
Kvalitná rozkladacia pohovka s úložným priestorom. Odporúčaná nosnosť - do 110 kg. Pohovka je vhodná na KAŽDODENNÉ SPANIE. Pohovka poskytuje dostatočný komfort pri sedení a súčasne komfort pri ležaní ako na kvalitnej posteli. Základom pohovky je lamelový rošt s voľne vloženým luxusným matracom IVANA z HR (studenej peny).Veľmi jednoduché rozloženie ponúka niekoľko funkcií - sedačka, posteľ, a taktiež sa dá použiť k relaxačnému ležaniu. Výška ložnej plochy je cca 46 cm.  

Pohovky