Zobrazených 1–24 z 39 výsledkov

Zobrazenie produktov 9 15 36

3 pohovka Gold

538,00
3 pohovka ku sedacej súprave Gold ako moderný doplnok do Vašej obývacej izby. Na výber v rôznych farebných prevedeniach.

Dvojsed NORDIC 2

288,00
Pohodlný, štýlový dvojsed NORDIC 2 bude originálnym doplnkom Vašej domácnosti. Úžasné kreslo NORDIC je vyrobené z kvalitnej látky v štýlovom  modrom farebnom prevedení. Kreslo pôsobí luxusne a bude klenotom každej miestnosti.

Dvojsed NORDIC 2

288,00
Pohodlný, štýlový dvojsed NORDIC 2 bude originálnym doplnkom Vašej domácnosti. Úžasné kreslo NORDIC je vyrobené z kvalitnej látky v štýlovom  sivom farebnom prevedení. Kreslo pôsobí luxusne a bude klenotom každej miestnosti.

Dvojsed NORDIC 2 VELVET

292,00
Pohodlný, štýlový dvojsed NORDIC 2 VELVET bude originálnym doplnkom Vašej domácnosti. Úžasné kreslo NORDIC je vyrobené z kvalitnej látky v štýlovom  sivom farebnom prevedení. Kreslo pôsobí luxusne a bude klenotom každej miestnosti.

Dvojsed NORDIC 2 VELVET

292,00
Pohodlný, štýlový dvojsed NORDIC 2 VELVET bude originálnym doplnkom Vašej domácnosti. Úžasné kreslo NORDIC je vyrobené z kvalitnej látky v štýlovom  ružovom  farebnom prevedení. Kreslo pôsobí luxusne a bude klenotom každej miestnosti.

Pohovka ALVIN- Sivá dvojsedák

420,00
Rozkladacia pohovka ALVIN je výborným riešením do vášho interiéru. Je vhodná do obývacej miestnosti, detskej izby či hosťovskej miestnosti.  Sedačka je čalúnená pevnou poťahovou látkou TWIST 20 . Farebné prevedenie sedačky je v sivej  farbe. Sedačka sa vyznačuje automatickým systémom jednoduchého rozkladania.

Pohovka ARMADO

440,00
Moderná rozkladacia pohovka ARMADO je čalúnená pevnou poťahovou látkou LUX 26 v obľúbenej svetlošedej farbe.

Pohovka CARA

342,00
Originálna a pohodlná pohovka CARA  je dostupná vo viacerých farebných prevedeniach.

Pohovka Castello Velvet 2 – Čierna

519,00
Moderná pohovka v nádhernej čiernej zamatovej farbe. Štýlová pohovka Castello Velvet 2 je dostupná v nadčasových farebných prevedeniach.

Pohovka Castle Velvet – Sivá

519,00
Moderná pohovka v nádhernej sivej zamatovej farbe. Štýlová pohovka Castle Velvet  je dostupná v nadčasovom sivom farebnom prevedení.

Pohovka Castle Velvet – Červená

519,00
Moderná pohovka v zaujímavej červenej  zamatovej farbe. Štýlová pohovka Castle Velvet  je dostupná v nadčasových farebných prevedeniach.

Pohovka DELuxe

732,00
Sedacia súprava DeLuxe  je štýlová priestranná kvalitná  sedacia súprava s vankúšovým operadlom. Sedacia súprava sa dá rozložiť a poteší aj praktickým úložným priestorom. Čalúnenie sedadla a operadla sedacej súpravy je použitá kvalitná SOFT LUX pena. Prevedenie sedáka a operadla sedacej súpravy je pevné, ležérne a moderné, čo má za dôsledok luxusné sedenie.

Pohovka HALMA

650,00
Pohovka HOME CINEMA Prevedenie: koža Naturelle coffe Rozmery: Výška: 91 cm Hĺbka: 104 cm Dĺžka: 207 cm

Pohovka HONEY

879,00
Luxusná a štýlová pohovka. Kostra pohovky je vyrobená z mäkkého a tvrdého dreva (drevotrieska).Na pérovanie pohovky sú použité pružiny bonell.

Pohovka L-1 – svetlo hnedá

356,00
Pohovka L-1 – svetlo hnedá Modernú pohovku L-1 je vhodné umiestniť do obývacej izby alebo kuchyne. Na čalúnenie bola použitá

Pohovka LORIS

480,00
Pohovka LORIS je rozkladacia s úložným priestorom so sedákmi uloženými na vlnitej pružine. Sedacia súprava je doplnená nohami z prírodného dreva.

Pohovka MOLLY Velvet 2 – Sivá

367,00
Štýlová pohovka Molly Velvet 2 je dostupná v 3 rôznych farebných prevedeniach. Moderné čalúnené dvojkreslo - pohovka v elegantnom štýle bude ozdobou každého interiéru. Nôžky sú z dreva vo farbe wenge, čalúnenie je z látky aksamit  v sivom  farebnom prevedení. Pohodlie a elegancia v kvalitnom prevedení do každej obývačky, detskej izby či kancelárie.

pohovka URBAN

415,00
 Pohovka Urban   Moderná pohovka Urban vyrobená v originálnom dizajne,dostupná je v dvoch farebných prevedeniach.Pohovka je rozkladacia, vhodná na príležitostné

Pohovka VERDI

690,00740,00
Moderná mechanizmus umožňuje rozloženie pohovky na lôžko pomocou jednoduchého nadvihovacieho  sedadla a jeho presunutie dopredu.

Rohová sedacia súprava WANDA

240,00
Univerzálna rozkladacia rohová sedacia súprava WANDA s úložným priestorom ideálna do menších interiérov. Zo sedacej súpravy je možné vytvoriť ľavú aj pravú variantu.     

Rozkladacia pohovka ARUNA 

488,00
Rozkladacia pohovka ARUNA je výborným riešením do vášho interiéru. Je vhodná do obývacej miestnosti, detskej izby či hosťovskej miestnosti. Sedačka je čalúnená pevnou poťahovou látkou KRONOS. Farebné prevedenie sedačky je v sivej  farbe. Sedačka sa vyznačuje automatickým systémom jednoduchého rozkladania.

Rozkladacia pohovka AURA – Sivá

600,00
Rozkladacia pohovka AURA je výborným riešením do vášho interiéru. Je vhodná do obývacej miestnosti, detskej izby či hosťovskej miestnosti. Farebné prevedenie sedačky je v sivej  farbe. Sedačka sa vyznačuje automatickým systémom jednoduchého rozkladania. 

Rozkladacia pohovka AURA – Tyrkysová

600,00
Rozkladacia pohovka AURA je výborným riešením do vášho interiéru. Je vhodná do obývacej miestnosti, detskej izby či hosťovskej miestnosti. Farebné prevedenie sedačky je v tyrkysovej  farbe. Sedačka sa vyznačuje automatickým systémom jednoduchého rozkladania. 

Pohovky