Zobrazuje sa všetkych 8 výsledkov

Zobrazenie produktov 9 15 36

Dvojkreslo T -2

149,00
Nadčasové dvojkreslo T- 2vyrobené z kvalitnej ekokože v 9 nápaditých farebných prevedeniach.

Dvojkreslo TM-2 LIRA

162,00
Nadčasové dvojkreslo TM-2 vyrobené z kvalitnej tkaniny LIRA v 2 nápaditých farebných prevedeniach.

Dvojsed Gold

363,00
Dvojsed ku sedacej súprave Gold ako moderný doplnok do Vašej obývacej izby. Na výber v rôznych farebných prevedeniach.

Dvojsed NORDIC 2

288,00
Pohodlný, štýlový dvojsed NORDIC 2 bude originálnym doplnkom Vašej domácnosti. Úžasné kreslo NORDIC je vyrobené z kvalitnej látky v štýlovom  modrom farebnom prevedení. Kreslo pôsobí luxusne a bude klenotom každej miestnosti.

Dvojsed NORDIC 2

288,00
Pohodlný, štýlový dvojsed NORDIC 2 bude originálnym doplnkom Vašej domácnosti. Úžasné kreslo NORDIC je vyrobené z kvalitnej látky v štýlovom  sivom farebnom prevedení. Kreslo pôsobí luxusne a bude klenotom každej miestnosti.

Dvojsed NORDIC 2 VELVET

292,00
Pohodlný, štýlový dvojsed NORDIC 2 VELVET bude originálnym doplnkom Vašej domácnosti. Úžasné kreslo NORDIC je vyrobené z kvalitnej látky v štýlovom  sivom farebnom prevedení. Kreslo pôsobí luxusne a bude klenotom každej miestnosti.

Dvojsed NORDIC 2 VELVET

292,00
Pohodlný, štýlový dvojsed NORDIC 2 VELVET bude originálnym doplnkom Vašej domácnosti. Úžasné kreslo NORDIC je vyrobené z kvalitnej látky v štýlovom  ružovom  farebnom prevedení. Kreslo pôsobí luxusne a bude klenotom každej miestnosti.

Sedacia súprava Verbena (3N2)

660,00860,00
Luxusná pohovka VERBENA v silnom a modernom odtieni olivovo zelenej. Pohovka, ktorá je vytvorená pre moderné interiéry. Moderná sedacia súprava VERBENA vás na prvý pohľad zaujme nádhernou farbou vďaka čomu ozvláštni každý interiér. Ten v detaile podtrhujú nožičky v kovovom vzhľade a s nádychom luxusu. Sedacia súprava vytvorená pre moderné interiéry. Obývacia izba je jednou z hlavných miestností celého domu či bytu. Pohovka je pre dve osoby.