Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov

Zobrazenie produktov 9 15 36

3D vianočný stromček zasnežený smrek 220 cm so šiškami

110,00
Mimoriadne realistický vzhľad umelého vianočného stromčeka zaiste očarí Vašu rodinu ako aj hostí vášho domova!

Vianočný stromček 3D Jedľa 220 cm

160,00
Umelé 3D vianočné stromčeky majú precízne vypracované vetvičky s 3D ihličím - pri kúpe kvalitného umelého vianočného stromčeka ušetríte prírodu a umelý stromček vám poslúži niekoľko rokov, pri čom stromček vďaka 3D vetvičkám vyzerá ako živý! Stromček je vyvedený na pevnej kovovej konštrukcii, je skladateľný. Súčasťou balenia je aj pevný kovový stojan! Mimoriadne realistický vzhľad umelého vianočného stromčeka zaiste očarí Vašu rodinu ako aj hostí vášho domova!

Vianočný zasnežený stromček 3D Jedľa 220 cm

180,00
Umelý vianočný stromček 3D jedlička Zasnežená je NOVINKOU SEZÓNY 2019 . Na 3D ihličie dokonale stvárňujúce ihličie borovice sú pomocou najnovších technológií nanášané vrstvy nehorľavého snehu. Stromček je vyvedený na pevnej kovovej konštrukcii, je skladateľný. Súčasťou balenia je aj pevný kovový stojan! Konáre premenlivej dĺžky dodajú vianočnému stromčeku rozprávkovú siluetu, po ozdobení sa môžete kochať v čarovnej kráse stromčeka. Mimoriadne realistický vzhľad umelého vianočného stromčeka zaiste očarí Vašu rodinu ako aj hostí vášho domova!  

Vianoce bez vianočného stromčeka pre mnohých ani nie sú sviatkom.
Vianočné stromčeky – umelé vianočné stromčeky, 3D stromčeky, ktoré svojim spracovaním dokonale imitujú najobľúbenejšie vianočné stromčeky.
Šetrite s nami prírodu a vyskúšajte stromček na Vianoce z našej ponuky.