Zobrazujú sa všetky 4 výsledky

Zobrazenie produktov 9 15 36

Čalúnená posteľ bez matraca FIONA 90×200

460,00
Kvalitná váľanda  bez matraca. Posteľ je možné objednať vo viacerých variantách s čelami.Dlhé čelo je čalúnené iba z jednej strany, krátke čelo je čalúnené obojstranne. Základom lôžka je kvalitný 28 lamelový rošt s mechanickým polohovaním hlavy (7 polôh) + nôh (1 poloha), s nastavením tuhosti lamiel proti preťaženiu. Lamely sú uložené v kaučukových puzdrách. Úložný priestor je prístupný od nôh, pomocou plynových piestov.V cene nie sú zahrnuté vankúše.

Pohovka BULI s úložným priestorom – GRAFFITI

288,00
Výnimočná pohovka BULI v modernom farebnom prevedení. Táto pohovka je klasickým nábytkom v inovatívnom dizajne. Spodná časť je jednofarebná v šedom prevedení a spacia plocha je čalúnená vzorovou látkou. Elegantné malé vankúšiky sú súčasťou pohovky. Pohovka ponúka aj úložný priestor vhodný na posteľné prádlo alebo iné predmety. Spacia plocha pohovky je 200 x 82 cm.

Pohovka BULI s úložným priestorom – HVIEZDA

288,00
Výnimočná pohovka BULI v modernom farebnom prevedení. Táto pohovka je klasickým nábytkom v inovatívnom dizajne. Spodná časť je jednofarebná v šedom prevedení a spacia plocha je čalúnená vzorovou látkou. Elegantné malé vankúšiky sú súčasťou pohovky. Pohovka ponúka aj úložný priestor vhodný na posteľné prádlo alebo iné predmety. Spacia plocha pohovky je 200 x 82 cm.

Válenda Turi 

375,00
Válenda má jadro Px3x vyrobené z polyuretánovej peny ( PUR peny ), ktoré je položené na lamelovom ráme, s ktorým je spoločné očalúnené.