Zobrazených 1–24 z 78 výsledkov

Zobrazenie produktov 9 15 36

3 pohovka Gold

520,00
3 pohovka ku sedacej súprave Gold ako moderný doplnok do Vašej obývacej izby. Na výber v rôznych farebných prevedeniach.

ADENA rozkladacia sedacia súprava 3R+1+1

1 560,42
ADENA je rozkladacia sedacia súprava, ktorá v sebe kombinuje komfort sedenia a klasický vzhľad pre konzervatívnych zákazníkov.

Kožená sedacia súprava BELLIS

1 245,00
Sedacia súprava BELIS je veľmi moderná a kožená sedacia súprava, ktorá Vás zaujme na prvý pohľad. Táto moderná sedacia súprava je vhodná do každej obývacej izby. Obývacia izba je jednou z hlavných miestností celého domu či bytu. Sedávame v nej s rodinou, priateľmi, známymi alebo tu len tak relaxujeme pri televízii po dlhom dni. Žiadna obývacia izba by sa rozhodne neobišla bez sedacej súpravy.

Kožená sedacia súprava EC 38

1 590,00
EC 38 je veľmi moderná a kožená sedacia súprava, ktorá Vás zaujme na prvý pohľad. Táto moderná sedacia súprava je vhodná do každej obývacej izby. Obývacia izba je jednou z hlavných miestností celého domu či bytu. Sedávame v nej s rodinou, priateľmi, známymi alebo tu len tak relaxujeme pri televízii po dlhom dni.

Kožená sedacia súprava MARRONE

1 299,00
MARRONE je veľmi moderná a kožená sedacia súprava, ktorá Vás zaujme na prvý pohľad. Táto moderná sedacia súprava je vhodná do každej obývacej izby. Táto moderná sedacia súprava je vhodná do každej obývacej izby. Obývacia izba je jednou z hlavných miestností celého domu či bytu. Sedávame v nej s rodinou, priateľmi, známymi alebo tu len tak relaxujeme pri televízii po dlhom dni. Žiadna obývacia izba by sa rozhodne neobišla bez sedacej súpravy.

Pohovka GENF

593,00
Novinka na našich predajniach. Moderná rozkladacia pohovka GENF je vhodná na príležitostné spanie. Pohovka je vybavená veľkým úložným priestorom. Dva veľké vankúše sú v cene pohovky. Farebné prevedenie je sivá - ENJOY 22 anthra.

Pohovka HONEY

837,00
Luxusná a štýlová pohovka. Kostra pohovky je vyrobená z mäkkého a tvrdého dreva (drevotrieska).Na pérovanie pohovky sú použité pružiny bonell.

Pohovka MONDO

330,00
MONDO je veľmi moderná a zaujímavá sedacia súprava, ktorá Vás zaujme na prvý pohľad. Táto moderná pohovka je vhodná do každej obývacej izby. Obývacia izba je jednou z hlavných miestností celého domu či bytu. Sedávame v nej s rodinou, priateľmi, známymi alebo tu len tak relaxujeme pri televízii po dlhom dni. Žiadna obývacia izba by sa rozhodne neobišla bez sedacej súpravy.

Pohovka MORITZ VELVET

324,00
Moderná pohovka MORITZ VELVETje rozkladacia, vhodná na príležitostné spanie.

Pohovka ZINA

205,00
Moderná pohovka ZINA je rozkladacia, vhodná na príležitostné spanie.

Rohová sedacia súprava AVANTI

1 369,00
Luxusná rozkladacia sedacia súprava AVANTI s úložným priestorom a polohovaním hlavových opierok.

Rohová sedacia súprava Bardot

600,00
Rohová sedacia súprava Bardot je moderná a štýlová sedacia súprava. Prevedenie sedacej plochy a opierok je pevné, čo zabezpečuje pohodlné sedenie. Na perovanie sedacej súpravy sú použité pružiny faliste. Systém rozkladania rohovej sedacej súpravy je vysúvací, taktiež má úložný priestor.  

Rohová sedacia súprava BRAD

1 320,001 465,00
Moderná rohová sedacia súprava BRAD s rozkladaním a úložným priestorom. Sedaciu súpravu je samozrejme možné aj rozložiť s čím vznikne plocha na spanie. Vysoká chrbtová časť poskytuje správnu oporu pre vašu chrbticu počas sedenia. Samozrejmosťou je aj výber pravého a ľavého prevedenia. Sedačka BRAD má elegantné strieborné nohy.

Rohová sedacia súprava BRAD

1 045,001 160,00
Moderná rohová sedacia súprava BRAD s rozkladaním a úložným priestorom. Sedaciu súpravu je samozrejme možné aj rozložiť s čím vznikne plocha na spanie. Vysoká chrbtová časť poskytuje správnu oporu pre vašu chrbticu počas sedenia. Samozrejmosťou je aj výber pravého a ľavého prevedenia. Sedačka BRAD má elegantné strieborné nohy.

Rohová sedacia súprava BRAVEN

1 048,00
Rohová sedacia súprava Braven je luxusná a moderná rozkladacia sedacia súprava, ktorú možno objednať v prevedení pravý alebo ľavý roh. Možnosť nastavenia relaxu hĺbky sedacej súpravy, a to pomocou elektrického mechanizmu, čo má za následok pohodlné sedenie.

Rohová sedacia súprava BROADWAY

815,00910,00
Moderná rohová sedacia súprava BROADWAY s rozkladaním a úložným priestorom. Sedaciu súpravu je samozrejme možné aj rozložiť s čím vznikne plocha na spanie. Vysoká chrbtová časť poskytuje správnu oporu pre vašu chrbticu počas sedenia. Samozrejmosťou je aj výber pravého a ľavého prevedenia. Sedačka BROADWAY má elegantné strieborné nohy.

Rohová sedacia súprava DELUXE CORNER

999,001 006,00
Sedacia súprava DeLuxe Corner je štýlová priestranná kvalitná rohová sedacia súprava s vankúšovým operadlom. Sedacia súprava sa dá rozložiť a poteší aj praktickým úložným priestorom. Čalúnenie sedadla a operadla sedacej súpravy je použitá kvalitná SOFT LUX pena. Prevedenie sedáka a operadla sedacej súpravy je pevné, ležérne a moderné, čo má za dôsledok luxusné sedenie.  

Rohová sedacia súprava DOLCE

1 210,001 333,00
Moderná rohová sedacia súprava DOLCE s rozkladaním a úložným priestorom. Sedaciu súpravu je samozrejme možné aj rozložiť s čím vznikne plocha na spanie. Vysoká chrbtová časť poskytuje správnu oporu pre vašu chrbticu počas sedenia. Samozrejmosťou je aj výber pravého a ľavého prevedenia. Sedačka DOLCE má elegantné strieborné nohy.
 

Rohová sedacia súprava DOLCE

799,00899,00
Moderná rohová sedacia súprava DOLCE s rozkladaním a úložným priestorom. Sedaciu súpravu je samozrejme možné aj rozložiť s čím vznikne plocha na spanie. Vysoká chrbtová časť poskytuje správnu oporu pre vašu chrbticu počas sedenia. Samozrejmosťou je aj výber pravého a ľavého prevedenia. Sedačka DOLCE má elegantné strieborné nohy.
 

Rohová sedacia súprava DOLCE

899,00999,00
Moderná rohová sedacia súprava DOLCE s rozkladaním a úložným priestorom. Sedaciu súpravu je samozrejme možné aj rozložiť s čím vznikne plocha na spanie. Vysoká chrbtová časť poskytuje správnu oporu pre vašu chrbticu počas sedenia. Samozrejmosťou je aj výber pravého a ľavého prevedenia. Sedačka DOLCE má elegantné strieborné nohy.

Rohová sedacia súprava FANTAZY

649,00
Moderná rohová sedacia súprava FANTAZY s rozkladaním a úložným priestorom. Sedacia súprava ponúka veľký úložný priestor. Sedaciu súpravu je samozrejme možné aj rozložiť s čím vznikne plocha na spanie. Vysoká chrbtová časť poskytuje správnu oporu pre vašu chrbticu počas sedenia. Samozrejmosťou je aj výber pravého a ľavého prevedenia. Sedačka Fantazy má elegantné chrómové nohy.

Rohová sedacia súprava GENEVA U

1 438,001 610,00
Moderná rohová sedacia súprava GENEVA s rozkladaním a úložným priestorom. Sedaciu súpravu je samozrejme možné aj rozložiť s čím vznikne plocha na spanie. Vysoká chrbtová časť poskytuje správnu oporu pre vašu chrbticu počas sedenia. Samozrejmosťou je aj výber pravého a ľavého prevedenia. Sedačka GENEVA má elegantné strieborné nohy.

Rohová sedacia súprava GENOVA

1 611,00
Luxusná rohová sedacia súprava GENOVA. Moderná rohová sedacia súprava GENOVA s rozkladaním a úložným priestorom. Sedaciu súpravu je samozrejme možné aj rozložiť s čím vznikne plocha na spanie až 150 x 200 cm. Vysoká chrbtová časť poskytuje správnu oporu pre vašu chrbticu počas sedenia. Sedačka GENOVA má elegantné strieborné nohy. Samozrejmosťou je aj výber pravého a ľavého prevedenia.

Rozkladacie sedačky – sedačky s rozkladom.