Zobrazených 1–24 z 42 výsledkov

Zobrazenie produktov 9 15 36

Dvojdverová skriňa Berg 10

235,44
Dvojdverová skriňa moderného dizajnu je vhodná najmä obývacej izby. Skriňa je vyrobená z pevného, kvalitného a zároveň aj ľahkého materiálu.

Dvojdverová skriňa CEZAR 2

159,84
Skriňa patrí do zostavy CEZAR a je možné ju skombinovať aj s ďalšími segmentami a vytvoriť tak jednotný komplet do domácnosti.

Kontajner do skrine DUCA

85,11
Vstavané šuplíky zo systému Duca, slúži k rozšíreniu úložného priestoru vo vašej skrini.

Nadstavec na skriňu SMART 1

118,41
Nadstavec na skriňu SMART 1 Šírka: 200 cm Výška: 40 cm Hĺbka: 56 cm Materiál: laminovaná drevotrieska + ABS hrany Farba: dub sonoma/biely lux

Regál Selene 12 biely lesk

115,00
Vďaka elegantnej zostave Selene si domácnosť zariadite moderne a zároveň veľmi pohodlne. Prevedenie dvierok s vysokým bielym leskom dodá spálni či obývačke nádych elegancie a luxusu. Pôsobí moderne a elegantne, z vašej domácnosti urobí čarovné miesto vhodné na oddych a relaxáciu. V ponuke je množstvo segmentov, z ktorých si vytvoríte zostavu podľa svojich predstáv. Kolekcia Selene má bezúchytový systém.

Šatníková skriňa AR-14

500,00
Elegantná šatníková skriňa ARTI AR-14 so zrkadlom je priestranná s policami a tyčou na zavesenie oblečenia.

Šatníková Skriňa AR-22 Biela s LED osvetlením

503,28
Elegantná šatníková skriňa ARTI AR-22 so zrkadlom je priestranná skriňa s policami a tyčou na zavesenie oblečenia.

Šatníková skriňa ART – Sivá

354,24
Šatníková skriňa Art Sivá Elegantná šatníková skriňa ART so zrkadlom je priestranná s policami a tyčou na zavesenie oblečenia. Šatníková

Šatníková skriňa ARTI AR-01 Biela

571,32
Úžasný sektorový nábytok ARTI, predstavujúci nielen moderný dizajn a nadčasový vzhľad, ale aj luxusné línie.

Šatníková skriňa BERG 9

321,84
Šatníková skriňa moderného dizajnu je vhodná najmä obývacej izby. Skriňa je vyrobená z pevného, kvalitného a zároveň aj ľahkého materiálu.

Šatníková skriňa CEZAR 1

259,20
Šatníková skriňa patrí do zostavy CEZAR, je možné ju skombinovať aj s ďalšími segmentami a vytvoriť tak jednotný komplet do domácnosti.

Šatníková skriňa DUCA 160

334,00340,00
Zvislé pruhy zrkadiel dodávajú šatníkovej skrini dojem, že nepôsobí tak mohutne aj keď je v malej miestnosti.

Šatníková skriňa DUCA 1 250

449,00
Zvislé pruhy zrkadiel dodávajú šatníkovej skrini dojem, že nepôsobí tak mohutne aj keď je v malej miestnosti.

Šatníková skriňa Kama 70

298,00
Nádherná moderná kolekcia sektorového nábytku Kama vás očarí na prvý pohľad, výrazná štruktúra dreva v odtieni dub camargue vás presvedčí, že ste si vybrali správne. Nábytok Kama pôsobí luxusne, nádherná kresba dreva dokonalo vynikne v každom interiéry. Vďaka nábytku Kama si vytvoríte príjemnú a útulnú obývačku či jedáleň, vyskladáte si ju podľa svojich predstáv z jednotlivých segmentov. Čierne detaily nábytku prinášajú unikátny šarm.

Šatníková skriňa MULTI – Biela

410,00
Šatníková skriňa MULTI  biela s posuvnými dverami a so zrkadlom. Skriňa má moderný dizajn a je vyrobená z pevného no zároveň ľahkého materiálu - laminovanej drevotrieskovej dosky. Dvere sa otvárajú posúvaním. Na jednej strane posuvných dverí sa nachádza zrkadlo.

Šatníková skriňa Riva 02

469,00
Detský nábytok RIVA je inšpirovaný fantáziou a neustálymi zmenami, ktoré deti počas svojho života zažívajú. Umožní vám zariadiť izbu, kde sa vaše deti budú cítiť slobodne a bezpečne. Jemné farby a funkčnosť nábytku poskytnú pocit komfortu a neobmedzené možnosti rozvoja. Vyberte si detský nábytok RIVA a objavte kúzlo tohto očarujúceho nábytku. Tráviť čas v súkromí vášho domova sa pre vás stane potešením. Šatníková skriňa Riva 02 bude veľmi praktickým pomocníkom v každej detskej či študentskej izbe, má vešiakovú tyč, v spodnej časti zásuvku a zaujímavé otvorené police. LED osvetlenie skrine je zahrnuté v cene výrobku. Šatníková skriňa Riva patrí do inšpiratívneho sektoru RIVA. Aj vďaka nej si vyskladáte detskú izbu podľa vašich predstáv.

Šatníková skriňa Selene 28 biely lesk

334,00
Vďaka elegantnej zostave Selene si domácnosť zariadite moderne a zároveň veľmi pohodlne. Prevedenie dvierok s vysokým bielym leskom dodá spálni či obývačke nádych elegancie a luxusu. Pôsobí moderne a elegantne, z vašej domácnosti urobí čarovné miesto vhodné na oddych a relaxáciu. V ponuke je množstvo segmentov, z ktorých si vytvoríte zostavu podľa svojich predstáv. Kolekcia Selene má bezúchytový systém.

Šatníková skriňa SMART

192,00
Jednoduchá a zároveň praktická je šatníková skriňa Smart má bohaté vnútorné usporiadanie pre vaše oblečenie.

Šatníková skriňa SMART 2

240,00250,00
Jednoduchá a zároveň praktická je šatníková skriňa Smart 2 , bohaté vnútorné usporiadanie  pre vaše oblečenie.

Skrine