Zobrazuje sa všetkych 9 výsledkov

Zobrazenie produktov 9 15 36

Predsieňová stena P-007

180,00
Originálná predsieň P-007, ktorá oživí každý interiér. Táto očarujúca predsieň P-007 sa skladá z dvoch skriniek, vešiaka a zrkadla s policami

Zrkadlo BERG 20

45,36
Zrkadlo moderného dizajnu je vhodné do akéjkoľvek izby. Zrkadlo je vyrobené z pevného, kvalitného a zároveň aj ľahkého materiálu.

Zrkadlo CEZAR 20

37,80
Zrkadlo je zaradené do zostavy CEZAR. Je možné ho skombinovať aj s ďalšími prvkami zo zostavy a vytvoriť tak jednotný komplet.

Zrkadlo Country 80

123,00
Úžasný sektorový nábytok Country ponúka množstvo zaujímavých segmentov, vďaka ktorým si môžete zariadiť krásnu obývačku či jedáleň. Výnimočný dizajn nábytku Country dodáva spojenie bielej s výraznou kresbou dreva v odtieni orech san diego. Vďaka nábytku Country si vytvoríte príjemnú a útulnú obývačku či jedáleň, môžete si ju vybrať ako zostavu alebo si ju vyskladáte podľa svojich predstáv z jednotlivých segmentov, v ponuke je TV stolík, vitríny, polica, konferenčný stolík, komody, zrkadlo a skriňa. Široké nástenné zrkadlo COUNTRY vo veľmi obľúbenom vintage & provensal štýle. Zrkadlo je vyrobené z kvalitnej LTD dosky, ktorá je potiahnutá odolnou fóliou a je ľahká na údržbu vo farbe dub stirling v kombinácií s borovicou andersen.  

Zrkadlo GEMINI – Veľké

53,00
Moderný sektorový nábytok GEMINI určený pre predsiene. Nábytok je možné objednať si ako komplet vešiakovú stenu alebo samostatne sektorovo podľa potreby každého klienta.

Zrkadlo GEMINI MALÉ

44,00
Závesné zrkadlo Nábytok je možné objednať si ako komplet vešiakovú stenu alebo samostatne sektorovo podľa potreby každého klienta.

Zrkadlo Selene 21 biely lesk

77,00
Vďaka elegantnej zostave Selene si domácnosť zariadite moderne a zároveň veľmi pohodlne. Prevedenie dvierok s vysokým bielym leskom dodá spálni či obývačke nádych elegancie a luxusu. Pôsobí moderne a elegantne, z vašej domácnosti urobí čarovné miesto vhodné na oddych a relaxáciu. V ponuke je množstvo segmentov, z ktorých si vytvoríte zostavu podľa svojich predstáv. Kolekcia Selene má bezúchytový systém.

Zrkadlo Selene 21 dub sonoma

77,00
Vďaka elegantnej zostave Selene si domácnosť zariadite moderne a zároveň veľmi pohodlne. Prevedenie dvierok vo farbe dub sonoma dodá spálni nádych elegancie a luxusu. Pôsobí moderne a elegantne, z vašej spálne urobí čarovné miesto vhodné na oddych a relaxáciu. V ponuke je posteľ s nočnými stolíkmi, toaletný stolík a šatníková skriňa. Kolekcia Selene má bezúchytový systém.

Zrkadlá