Zobrazuje sa všetkych 23 výsledkov

Zobrazenie produktov 9 15 36

Rohová sedacia súprava DOLCE

1 388,00
Moderná rohová sedacia súprava DOLCE s rozkladaním a úložným priestorom. Sedaciu súpravu je samozrejme možné aj rozložiť s čím vznikne plocha na spanie. Vysoká chrbtová časť poskytuje správnu oporu pre vašu chrbticu počas sedenia. Samozrejmosťou je aj výber pravého a ľavého prevedenia. Sedačka DOLCE má elegantné strieborné nohy.
 

Rohová sedacia súprava GENEVA U

1 438,001 610,00
Moderná rohová sedacia súprava GENEVA s rozkladaním a úložným priestorom. Sedaciu súpravu je samozrejme možné aj rozložiť s čím vznikne plocha na spanie. Vysoká chrbtová časť poskytuje správnu oporu pre vašu chrbticu počas sedenia. Samozrejmosťou je aj výber pravého a ľavého prevedenia. Sedačka GENEVA má elegantné strieborné nohy.

Rohová sedacia súprava HAPPY Maxi

999,00
Moderná a pohodlná rohová sedačka vhodná aj do menších obývacích izieb, ktorá má kvalitnú pružinovú výplň a pur penu. Možnosť voľby prevedenia s pravým alebo ľavým rohom. Sedacia súprava s funkciou spania a úložným priestorom. Sedačka Happy je rozkladacia, navyše s úložným priestorom, nohy sú kovové.

Rohová sedacia súprava HUGO XL

1 920,002 222,00
Rohová sedacia súprava HUGO XL je luxusná a moderná rozkladacia sedacia súprava, ktorú možno objednať v prevedení pravý alebo ľavý roh.

Rohová sedacia súprava PALMA

1 200,00
Veľká sedacia súprava PALMA pre celú rodinu. Ponúka dostatok miesta, komfortné sedenie a luxusný otoman. 

Rohová sedacia súprava TIMOLA XL

1 949,00
Moderná rozkladacia sedacia súprava TIMOLA XL v tvare U s úložným priestorom a polohovaním hlavových opierok z modelovej rady Avangarde.  Sedacia súprava stojí na trendových vysokých chromových nožičkách. Sedacia súprava TIMOLA XL disponuje funkciou rozkladania typu DELFIN, čo umožňuje využitie sedačky aj na príležitostné spanie. Sedacia súprava tiež disponuje veľkorysým úložným priestorom (203 x 90x 16 cm). Výhodou sedacej súpravy sú polohovateľné opierky hlavy (záhlavníky) s nastavením uhla opierky podľa potreby pre maximálny komfort relaxácie. Sedaciu súpravu TIMOLA XL je možné objednať v ľavom alebo pravom prevedení.

Rohová sedacia súprava TRAVEL v tvare U

1 008,00
Rohová sedacia súprava Travel v tvare U s možnosťou výberu pravého alebo ľavého rohu. Akciová cena pre farebné prevedenie Riviera.

Rohová sedačka Geneva v tvare U maxi

1 039,001 769,00
GENEVA je veľmi pohodlná modulová sedacia súprava. Sedaciu súpravu si môžete poskladať podľa vlastného uváženia a podľa dispozícii.

Sedacia súprava ALINA XL

1 567,002 308,00
Rohová sedacia súprava ALINA  XL je moderná sedacia súprava do väčších priestorov v ktorých zdôrazníte jej všetky vizuálne výhody.

Sedacia súprava Bellagio v tvare U

1 864,00
Sedacia súprava Bellagio U - doprajte svojmu telu, krku a chrbátu po náročnom dni príjemné pohodlie a komfort.

Sedacia súprava Duo Ever v tvare U

1 408,00
Sedacia súprava Duo Ever v tvare U Moderná sedacia súprava Duo Ever v tvare U.  Súčasťou je funkcia relax –

Sedacia súprava GENEVA U

1 579,001 765,00
Moderná rohová sedacia súprava GENEVA s rozkladaním a úložným priestorom. Sedaciu súpravu je samozrejme možné aj rozložiť s čím vznikne plocha na spanie. Vysoká chrbtová časť poskytuje správnu oporu pre vašu chrbticu počas sedenia. Samozrejmosťou je aj výber pravého a ľavého prevedenia. Sedačka GENEVA má elegantné strieborné nohy.

Sedacia súprava Media v tvare U

1 430,00
Sedacia súprava Media v tvare U - perfektné riešenie pre celú rodinu. Miesto na sedenie až pre 7 ľudí, jednoduchý rozklad na spacie lôžko.

Sedacia súprava Next v tvare U

1 805,00
Doprajte svojmu telu, krku a chrbátu po náročnom dni príjemné pohodlie. Sedacia súprava NEXT v tvare U má elektrický výsuvný sedák, polohovateľné opierky hlavy, ktoré zaručia pohodlnosť pri sedení.

Sedacia súprava ORTENSIA

18,001 998,00
Luxusná sedacia súprava ORTENSIA v nádhernom modrom prevedení. Moderná sedacia súprava ORTENSIA vás na prvý pohľad zaujme nádhernou farbou vďaka čomu ozvláštni každý interiér. Ten v detaile podtrhujú nožičky v kovovom vzhľade a s nádychom luxusu. Sedacia súprava vytvorená pre moderné interiéry. Obývacia izba je jednou z hlavných miestností celého domu či bytu. Sedacia súprava je pre tri až  štyri osoby. Sedačka sa  dá sa rozložiť a má funkciu spania. Rohová pohovka sa dá na spanie prestavať vďaka výsuvnému rámu a priloženej spacej matraci.  

Sedacia súprava ORTENSIA (1,5SW/2RC0/X90K/1N0/BS L/P)

1 688,00
Luxusná sedacia súprava ORTENSIA v nádhernom modrom prevedení. Moderná sedacia súprava ORTENSIA vás na prvý pohľad zaujme nádhernou farbou vďaka čomu ozvláštni každý interiér. Ten v detaile podtrhujú nožičky v kovovom vzhľade a s nádychom luxusu. Sedacia súprava vytvorená pre moderné interiéry. Obývacia izba je jednou z hlavných miestností celého domu či bytu. Sedacia súprava je pre tri až  štyri osoby. Sedačka sa  dá sa rozložiť a má funkciu spania. Rohová pohovka sa dá na spanie prestavať vďaka výsuvnému rámu a priloženej spacej matraci.  

Sedacia súprava Ortensia XXL Relax

2 100,00
Ortensia XXL s funkciou spánku, nádobou na posteľnú bielizeň, pomocníkom s úložným priestorom, elektricky ovládanou relaxáciou a podsedákom.

Sedacia súprava v tvare U – Limone U

1 370,001 546,00
Sedacia súprava Limone tvaru U s funkciou spánku a nádobou na posteľnú bielizeň. Vyrobená je z vlnitej pružiny, operadlo je vyplnené penou so zvýšenou pružnosťou.

Sedacia súprava v tvare U Aloe

1 450,001 830,00

Sedacia súprava Aloe - perfektné riešenie, keď máte doma domáceho miláčika.

Sedacia súprava v tvare U Jennifer

1 400,00
Sedacia súprava Jennifer je štýlová a komfortná sedačka v tvare U, vhodná pre celú rodinu. Zloženie sedačky Jennifer - 1SWL2RC0 / X90K1STP.

Sedacia súprava v tvare U SELFIE XL

2 048,002 570,00
Moderná sedacia súprava v tvare U SELFIE XL je modelom s odolnou a masívnou konštrukciou. Ozdobná forma s elegantným prešívaním zvyšuje estetické hodnoty.

Sedacia súprava WATCH

1 257,00
Sedacia súprava WATCH je veľmi moderná a zaujímavá sedacia súprava, ktorá Vás zaujme na prvý pohľad. Kovová podnož dodáva pocit vzdušnosti.

Sedačka v tvare U LOFT

1 288,001 399,00
Moderná a pohodlná sedačka v tvare U  je vhodná do priestranných obývacích izieb. Má kvalitnú pružinovú výplň pre pohodlné sedenie.

Sedačky v tvare U