Zobrazuje sa všetkych 10 výsledkov

Zobrazenie produktov 9 15 36

Kožená sedacia súprava BELLIS

1 245,00
Sedacia súprava BELIS je veľmi moderná a kožená sedacia súprava, ktorá Vás zaujme na prvý pohľad. Táto moderná sedacia súprava je vhodná do každej obývacej izby. Obývacia izba je jednou z hlavných miestností celého domu či bytu. Sedávame v nej s rodinou, priateľmi, známymi alebo tu len tak relaxujeme pri televízii po dlhom dni. Žiadna obývacia izba by sa rozhodne neobišla bez sedacej súpravy.

Kožená sedacia súprava CAMINO 3F+2

999,00
Sedacia súprava CAMINO je veľmi moderná a kožená sedacia súprava, ktorá Vás zaujme na prvý pohľad. Táto moderná sedacia súprava je vhodná do každej obývacej izby.

Kožená sedacia súprava GINA

2 399,00
Sedacia súprava GINA je veľmi moderná a kožená sedacia súprava, ktorá Vás zaujme na prvý pohľad. Táto moderná sedacia súprava je vhodná do každej obývacej izby. Veľká hĺbka sedu ( 69 cm ) umožní pohodlné spanie a pojme aj človeka nad 190 cm. Rovné, čisté línie sú doplnené štýlovou podrúčkou. Kovová podnož dodáva pocit vzdušnosti. Obývacia izba je jednou z hlavných miestností celého domu či bytu. Sedávame v nej s rodinou, priateľmi, známymi alebo tu len tak relaxujeme pri televízii po dlhom dni.

Kožená sedacia súprava MARRONE

1 299,00
MARRONE je veľmi moderná a kožená sedacia súprava, ktorá Vás zaujme na prvý pohľad. Táto moderná sedacia súprava je vhodná do každej obývacej izby. Táto moderná sedacia súprava je vhodná do každej obývacej izby. Obývacia izba je jednou z hlavných miestností celého domu či bytu. Sedávame v nej s rodinou, priateľmi, známymi alebo tu len tak relaxujeme pri televízii po dlhom dni. Žiadna obývacia izba by sa rozhodne neobišla bez sedacej súpravy.

Kožená sedacia súprava PI

2 209,00
PI je veľmi moderná a kožená sedacia súprava, ktorá Vás zaujme na prvý pohľad. Táto moderná sedacia súprava je vhodná do každej obývacej izby. Táto moderná sedacia súprava je vhodná do každej obývacej izby. Obývacia izba je jednou z hlavných miestností celého domu či bytu. Sedávame v nej s rodinou, priateľmi, známymi alebo tu len tak relaxujeme pri televízii po dlhom dni.

Kožená sedacia súprava REEF

2 990,00
REEF je veľmi moderná a kožená sedacia súprava, ktorá Vás zaujme na prvý pohľad. Táto moderná sedacia súprava je vhodná do každej obývacej izby. Táto moderná sedacia súprava je vhodná do každej obývacej izby. Obývacia izba je jednou z hlavných miestností celého domu či bytu. Sedávame v nej s rodinou, priateľmi, známymi alebo tu len tak relaxujeme pri televízii po dlhom dni.

Pohovka HALMA

650,00
Pohovka HOME CINEMA Prevedenie: koža Naturelle coffe Rozmery: Výška: 91 cm Hĺbka: 104 cm Dĺžka: 207 cm

Pohovka MANCHESTER 3SED

1 090,00
Dvojpohovka MANCHESTER 3 s možnosťou rozkladania a bez úložného priestoru.

Sedacia súprava KERMIT

2 490,00
Exkluzívna sedacia súprava Kermit od svetoznámeho výrobcu tých najluxusnejších sedacích súprav Kenya. Vyznačuje sa pohodlnosťou, maximálnym luxosom, celokoženým prevedením, hlbokým sedom a vysokým operadlom, ktoré poskytuje maximálne dostatočnú oporu pre celé telo i hlavu. Konštrukcia sedacej súpravy je celá z masívneho dreva, výplň sedadla je riešená ležatými ocelovými pružinami a bezfreónovou penou. Nožičky sú drevené. Výška sedenia 50 až 60 cm.

Trojsed Tulipano s funkciou spania BW/3RF0/BW

1 210,001 595,00

Kvalita, pohodlie a veľkosť sú kľúčové vlastnosti, ktoré by pohovka s funkciou spánku mala mať, a sú určené pre moderný interiér.

Trojsed Tulipano s funkciou spania BW/3RF0/BW

Kožené sedačky