Zobrazených 1–24 z 38 výsledkov

Zobrazenie produktov 9 15 36

Čalúnený nočny stolík MIRAGE – Sivá

123,00
Nadčasový čalúnený nočný stolík Mirage v originálnych farebných prevedeniach kvalitnej látky. Zaujímavý nočný stolík je v sivom farebnom prevedení.

Masívny nočný stolík Vento jednozásuvka

314,00
Masívny nočný stolík Vento jednozásuvka a môže byť použitý ako pravá aj ľavá varianta.

Nočný stolík – masív SN 101 | borovica

80,00
Moderný nočný stolík  je vyrobený z masívneho borovicového dreva, ktoré je zárukou kvality a dlhej životnosti. Nočný stolík SN101 je určený pre oddaných klasického dizajnu. Jednoduchý dizajn a jemné farby prírodného borovicového dreva Vám umožnia vytvoriť moderný interiér  a dodávajú mu nadčasový vzhľad a eleganciu. Jeho hlavnou funkciou je funkčnosť. Bez problémov si v ňom odložíte rôzne drobnosti, kozmetiku, či knihu.

Nočný stolík – masív SN 104 | borovica

80,00
Moderný nočný stolík  je vyrobený z masívneho borovicového dreva, ktoré je zárukou kvality a dlhej životnosti. Nočný stolík SN104je určený pre oddaných klasického dizajnu. Jednoduchý dizajn a jemné farby prírodného borovicového dreva Vám umožnia vytvoriť moderný interiér  a dodávajú mu nadčasový vzhľad a eleganciu. Jeho hlavnou funkciou je funkčnosť. Bez problémov si v ňom odložíte rôzne drobnosti, kozmetiku, či knihu.

Nočný stolík – masív SN 106 | borovica

76,00
Moderný nočný stolík  je vyrobený z masívneho borovicového dreva, ktoré je zárukou kvality a dlhej životnosti. Jednoduchý dizajn a jemné farby prírodného borovicového dreva Vám umožnia vytvoriť moderný interiér a dodávajú mu nadčasový vzhľad a eleganciu. Nočný stolík SN106 je odrazom elegancie a klasiky. Borovicové drevo je ideálne pre vytváranie teplých úprav. Dve zásuvky a otvorená polica poskytujú funkčný priestor na uloženie mnohých malých drobností.  

Nočný stolík – masív SN 121 / borovica

91,00
Nočný stolík SN121 je navrhnutý pre moderné interiéry. Jeho moderný, minimalistický vzhľad je spôsobený neodnímateľnou zásuvkou a otvorenou poličkou, ktorá je ideálna na uloženie vreckovej kozmetiky, alebo časopisov.

Nočný stolík – masív SN 122 / borovica

102,00
Nočný stolík SN122 je navrhnutý pre moderné interiéry. Jednoduchý dizajn a jemné farby prírodného borovicového dreva Vám umožnia vytvoriť moderný interiér. Jeho moderný, minimalistický vzhľad je spôsobený neodnímateľnými zásuvkami, ktoré sú ideálne na uloženie vreckovej kozmetiky, alebo časopisov.

Nočný stolík ANGEL TYP 95

53,00
Nemôžete sa rozhodnúť akým nábytok vybaviť detskú izbu? Sektorový nábytok ANGEL je tou správnou voľbou.

Nočný stolík Arti AR-07

50,00
Elegantný nočný stolík  AR-07  je priestranný s jednou zásuvkou a otvorenou policou. Nočný stolík AR je vyrobený z kvalitných materiálov.

Nočný stolík Azurro Velvet – Sivá

93,00
Elegantný nočný stolík Azurro je vyrobený v obľúbenom sivom  prevedení, má jednu zásuvku a jednu otvorenú policu. Vďaka čalúnenému stolíku bude spálňa pôsobiť útulne a hrejivo. 

Nočný stolík BERG 17

66,00
Nábytok patrí do zostavy BERG a je možné ho skombinovať aj s ďalšími segmentami a vytvoriť tak jednotný komplet do spálne, študentskej alebo obývacej izby.

Nočný stolík DARINA

330,00
Nočný stolík DARINA v nádhernom orechovom farebnom prevedení. Nočný stolík DARINA z bukového dreva ponúkame v troch farebných prevedeniach. Skvelo dopĺňa postele DARINA.  

Nočný stolík ELMO 15

84,00
Zbierka ELMO bola navrhnutá tak, aby vyhovovala očakávaniam detí aj rodičov. Cieľom použitých riešení je pomôcť rozvíjať kreativitu dieťaťa a udržiavať poriadok. Veľké množstvo hračiek vám umožní zariadiť detskú izbu a izbu pre dospievajúcich. Výberom správnej farby čelných plôch zdôrazníme charakter interiéru a uspokojíme chuť najnáročnejšieho príjemcu – dieťaťa.

Nočný stolík FIONA čerešňa antická / čierna

80,00
Nočný stolík FIONA je vyrobený v klasickom štýle, ktorý je vhodné kombinovať s kovovými a kovovo-drevenými posteľami. Rozmery stolíka sú

Nočný stolík GALAXY

385,00
Závesný nočný stolík so zásuvkou k posteli GALAXY. Je vyrobený z masívneho priebežného buku s povrchovou úpravou transparentný lak. Uvedená cena je za 1 ks, v prípade objednávania stolíkov k manželskej posteli je potrebné objednať 2 ks.    

Nočný stolík Grado – buk

399,00
Nočný stolík Grado - jednozásuvka. Doplnok ku masívnej posteli Grado v bukovom prevedení.

Nočný stolík Grado – divoký dub

467,00
Nočný stolík Grado - jednozásuvka - materiál divoký dub. Doplnok ku masívnej posteli Grado v dubovom prevedení.

Nočný stolík LIMA SN-1 – biela

56,00
Nočný stolík, rozmery: 39/40/44 cm, materiál: laminovaná drevotrieska / vysoký lesk, ABS hrany, farba: biela

Nočný stolík LIMA SN1 – dub sonoma

48,00
Nočný stolík, rozmery: 39/40/44 cm, materiál: laminovaná drevotrieska, hrany ABS, farba: dub sonoma

Nočný stolík LIMA SN1 – dub sonoma / biela

56,00
Nočný stolík, rozmery: 39/40/44 cm, materiál: laminovaná drevotrieska, ABS hrany, farba: dub sonoma -biela

Nočný stolík LINATE TYP 96

70,00
Biele dvierka sú vždy dobrým nápadom na to, aby miestnosť vyzerala ľahko a opticky väčšia.

Nočné stolíky do Vašej spálne alebo hosťovskej izby.

Nočný stolík predstavuje univerzálny odkladací priestor.