Zobrazuje sa všetkych 11 výsledkov

Zobrazenie produktov 9 15 36

Pohovka Castle Velvet – Sivá

519,00
Moderná pohovka v nádhernej sivej zamatovej farbe. Štýlová pohovka Castle Velvet  je dostupná v nadčasovom sivom farebnom prevedení.

Rohová sedacia súprava BUSTER-987536

1 349,001 588,00
Luxusná sedacia súprava BUSTER s reguláciou hĺbky sedenia a polohovaním hlavových opierok. Exkluzívny dizajn sedačke dodávajú vysoké drevené nožičky a zaujímavo riešené hlavové opierky. Dizajn sedacej súpravy BUSTER vkusne dotvára prešívanie sedacej časti. Výhodou sedacej súpravy je možnosť nastavenia hĺbky sedenia, vysunutím ktorého vznikne široká plocha na relaxovanie. Regulácia hĺbky sedenia je na elektrický pohon. Sedačka BUSTER má polohovateľné opierky hlavy (záhlavníky) s nastavením uhla opierky podľa potreby pre maximálny komfort relaxácie (polohovateľ nemožno iba rohový diel, kde je záhlavník na pevno). Sedaciu súpravu BUSTER  je možné objednať v ľavom alebo pravom prevedení.

Rohová sedacia súprava FANTAZY

724,00
Moderná rohová sedacia súprava FANTAZY s rozkladaním a úložným priestorom. Sedacia súprava ponúka veľký úložný priestor. Sedaciu súpravu je samozrejme možné aj rozložiť s čím vznikne plocha na spanie. Vysoká chrbtová časť poskytuje správnu oporu pre vašu chrbticu počas sedenia. Samozrejmosťou je aj výber pravého a ľavého prevedenia. Sedačka Fantazy má elegantné chrómové nohy.

Rohová sedacia súprava LOFT

789,00
Sedacia súprava LOFT je ideálnym moderným doplnkom ktorý ozdobí Vašu obývačku. Osobitným spôsobom sa staráme o pohodlie Vašej rodiny, preto sú lakťové opierky a opierky hlavy v loftovom rohu voľne prispôsobené vašim potrebám.

Rohová sedacia súprava RINO

780,00
Rohová sedacia súprava RINO je moderná a štýlová sedacia súprava, ktorá je v prevedení ľavý alebo pravý roh. Prevedenie sedacej plochy a opierok je pevné, čo zabezpečuje pohodlné sedenie. Systém rozkladania rohovej sedacej súpravy je delfín, taktiež má úložný priestor. Rohová sedacia súprava RINO je moderná a štýlová sedacia súprava, ktorá je v prevedení ľavý alebo pravý roh.

Rohová sedacia súprava SANTI s rozkladaním

940,00960,00
Moderná rozkladacia sedacia súprava SANTI s úložným priestorom z modelovej rady Simple. V dizajne sedacej súpravy SANTI dominujú jemne hranaté tvary – opierky rúk vkusne dopnené oblými tvarmi bočníc a chrbtových opierok.

Rohová sedacia súprava TORINO

999,00
Moderná rohová sedacia súprava TORINO s rozkladaním a úložným priestorom. Sedaciu súpravu je samozrejme možné aj rozložiť s čím vznikne plocha na spanie. Vysoká chrbtová časť poskytuje správnu oporu pre vašu chrbticu počas sedenia. Samozrejmosťou je aj výber pravého a ľavého prevedenia. Sedačka TORINO má elegantné strieborné nohy.

Rozkladacia pohovka BONO

350,00
Moderná rozkladacia pohovka BONO vo svetlosivej farbe bude vynikať vo Vašej útulnej obývačke. Je čalúnená pevnou poťahovou látkou, ktorá je stavaná na náročnú každodennú zátaž vo forme sedenia. Sedačka Vám po rozložení poskytne spaciu plochu 198 x 116 cm.

Rozkladacia pohovka POLO

299,00
Pohovka POLO. Disponuje pevnou drevenou konštrukciou. Vďaka rozkladaciemu mechanizmu premeníte pohovku na lôžko kedykoľvek vás len napadne. Rozkladacia pohovka POLO je výborným riešením do vášho interiéru. Je vhodná do detskej, či hosťovskej izby. Stredová časť pohovky je moderne vzorovaná. Pohovka je v sivej farbe. Pohovka je rozkladacia, vhodná na príležitostné spanie. Po rozložení Vám poskytne spaciu plochu 195 x 116 cm. V spodnej časti sedačky sa nachádza priestranný úložný priestor, napr. pre vašu posteľnú bielizeň.

Rozkladacia sedačka Cali

1 699,00
Rozkladacia pohovka Cali so škandinávskeho štýlu. 3 komforty matracov (VP, HR, VISCO). Veľký úložný priestor.

Hľadáte vhodnú sedaciu súpravu do Vašej domácnosti?

Skladom u nás nájdete tieto produkty, ktoré zvyčajne dokážeme odoslať tak, že si už za pár dní viete užívať pohodlný relax a sedenie.