Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov

Zobrazenie produktov 9 15 36

Rohová sedacia súprava Lizzy

960,00
Moderná rozkladacia sedacia súprava LIZZY s úložným priestorom a polohovaním hlavových opierok. V dizajne sedacej súpravy LIZZY dominujú hranaté tvary – opierky hlavy doplnené oblými tvarmi opierky rúk a chrbtových opierok. Minimalistický dizajn sedačke prepožičiavajú aj vysoké čierne kovové nožičky.

Rohová sedacia súprava MOON

749,00
Moderná sedacia súprava MOON s rozkladaním a úložným priestorom. Jednoduchý mechanizmus funkcie spania je praktickým riešením pre tých, ktorí hľadajú ďalší priestor na spanie, zatiaľ čo kontajner ukrytý v pohovke je možné použiť na uloženie ďalšej sady posteľnej bielizne.

Rohová sedacia súprava RORY

660,00
Tmavozelená rohová sedacia súprava RORY vám umožní vytvoriť elegantný interiérový dizajn, ktorý zodpovedá aktuálnym trendom.

Rohová sedacia súprava SELFIE

999,00
Nádherná moderná sedacia súprava Vám SELFIE svojím štýlom poteší aj tých najnáročnejších nadšencov domáceho voľného času. Priestranné sedadlá, moderné dekoratívne prvky, správne tvarované operadlá a nastaviteľné opierky hlavy zaistia najvyššiu kvalitu odpočinku.

Rohová sedacia súprava SOLAR

1 060,00
Modernú rohovú sedačku SOLAR si obľúbi každý, kto ocení jednoduchý a elegantný dizajn. Skvele sa bude hodiť do obývačky, hosťovskej aj tínedžerskej izby.

Hľadáte vhodnú sedaciu súpravu do Vašej domácnosti?

Skladom u nás nájdete tieto produkty, ktoré zvyčajne dokážeme odoslať tak, že si už za pár dní viete užívať pohodlný relax a sedenie.