Zobrazuje sa všetkych 11 výsledkov

Zobrazenie produktov 9 15 36

Vianočná hviezda na stromček biela

3,00
Ozdoba na vianočné stromčeky –Trblietavá hviezda  posypaná šumivým brokátom je efektívnym doplnkom k ozdobeniu vášho vianočného stromčeku.

Vianočná dekorácia Sada 3 Vianočných hviezdičiek

6,00
Vianočná guľa v tvare hviezdy, zasypaná flitrami a lesklým leskom. Zvyčajne predstavuje medzi zelenými vetvami vianočného stromu a nerozbitný materiál, z ktorého bol vyrobený, zaisťuje bezpečnosť a trvanlivosť ornamentu. Dúfame, že nadchádzajúce Vianoce budú vďaka jedinečným dekoráciám a ozdobám obdobím jedinečnej a neobvyklej atmosféry.

Vianočná dekorácia stromček biely

2,20
Ozdoba na vianočné stromčeky –Trblietavý stromček  posypaný šumivým brokátom je efektívnym doplnkom k ozdobeniu vášho vianočného stromčeku.

Vianočná dekorácia trblietavá sovička, biela

2,20
Ozdoba na vianočné stromčeky -Trblietavá sova  posypaná šumivým brokátom je efektívnym doplnkom k ozdobeniu vášho vianočného stromčeku.

Vianočná dekorácia trblietavá sovička, strieborná

2,20
Ozdoba na vianočné stromčeky -Trblietavá sova  posypaná šumivým brokátom je efektívnym doplnkom k ozdobeniu vášho vianočného stromčeku. Výzdoba krásne kontrastuje so zelenými vetvami vianočného stromu.Vyberte si zodpovedajúce ozdoby zo širokej škály vianočných doplnkov a vychutnajte si jedinečnú atmosféru vo vašom interiéri.  

Vianočná sada 6 vianočných strieborných guliek

8,40
Sklenená vianočná guľka zdobená trblietkami vyniká krásne na pozadí zelených vetiev vianočného stromu. Vyberte si zodpovedajúce ozdoby zo širokej škály vianočných doplnkov a vychutnajte si jedinečnú atmosféru vo vašom interiéri.

Vianočné gule /sada/ biele

13,00
Sklenená vianočná guľka zdobená trblietkami, kubickým zirkónom a perím vyniká krásne na pozadí zelených vetiev vianočného stromu.

Vianočné gule /sada/ ružové

19,00
Sklenená vianočná guľa s hladkým matným povrchom zdobená s kryštálmi skvele vyzerá na vianočnom stromčeku. Výzdoba krásne kontrastuje so zelenými vetvami vianočného stromu. Vyberte si zodpovedajúce ozdoby zo širokej škály vianočných doplnkov a vychutnajte si jedinečnú atmosféru vo vašom interiéri.

Vianočné gule zdobené trblietkami, ružová

8,00
Sklenená vianočná guľka zdobená trblietkami vyniká krásne na pozadí zelených vetiev vianočného stromu. Vyberte si zodpovedajúce ozdoby zo širokej škály vianočných doplnkov a vychutnajte si jedinečnú atmosféru vo vašom interiéri.

Vianočné sklenené gule biele/sada/

19,00
Sklenená vianočná guľa zdobená prírodným perím, Vyberte si zodpovedajúce ozdoby zo širokej škály vianočných doplnkov a vychutnajte si jedinečnú atmosféru vo vašom interiéri. Prajeme si, aby nadchádzajúce sviatky boli vďaka jedinečným dekoráciám  obdobím mimoriadnej atmosféry.  

Nezabudnuteľná atmosféra Vianoc – dekorácie na Váš vianočný stromček.