Zobrazuje sa všetkych 16 výsledkov

Zobrazenie produktov 9 15 36

Kožená sedacia súprava MARRONE

1 299,00
MARRONE je veľmi moderná a kožená sedacia súprava, ktorá Vás zaujme na prvý pohľad. Táto moderná sedacia súprava je vhodná do každej obývacej izby. Táto moderná sedacia súprava je vhodná do každej obývacej izby. Obývacia izba je jednou z hlavných miestností celého domu či bytu. Sedávame v nej s rodinou, priateľmi, známymi alebo tu len tak relaxujeme pri televízii po dlhom dni. Žiadna obývacia izba by sa rozhodne neobišla bez sedacej súpravy.

Pohovka DELuxe

732,00
Sedacia súprava DeLuxe  je štýlová priestranná kvalitná  sedacia súprava s vankúšovým operadlom. Sedacia súprava sa dá rozložiť a poteší aj praktickým úložným priestorom. Čalúnenie sedadla a operadla sedacej súpravy je použitá kvalitná SOFT LUX pena. Prevedenie sedáka a operadla sedacej súpravy je pevné, ležérne a moderné, čo má za dôsledok luxusné sedenie.

Rohová sedacia súprava ASTRO (3N/1.5NW L/P)

1 199,001 499,00
Luxusná pohovka ASTRO v mimoriadne módnej piesočnatej farbe. Moderná sedacia súprava ASTRO vás na prvý pohľad zaujme nádhernou farbou vďaka čomu ozvláštni každý interiér. Ten v detaile podtrhujú nožičky v kovovom vzhľade a s nádychom luxusu. Sedacia súprava vytvorená pre moderné interiéry. Obývacia izba je jednou z hlavných miestností celého domu či bytu.
 

Rohová sedacia súprava ASTRO (3N/X90K/1.5NT L/P)

1 388,001 720,00
Luxusná sedacia súprava ASTRO v nádhernom sivom prevedení. Moderná sedacia súprava ASTRO vás na prvý pohľad zaujme nádhernou farbou vďaka čomu ozvláštni každý interiér. Ten v detaile podtrhujú nožičky v kovovom vzhľade a s nádychom luxusu. Sedacia súprava vytvorená pre moderné interiéry. Obývacia izba je jednou z hlavných miestností celého domu či bytu.  

Rohová sedacia súprava ORTENSIA

1 199,00
Luxusná sedacia súprava ORTENSIA v nádhernom modrom prevedení. Moderná sedacia súprava ORTENSIA vás na prvý pohľad zaujme nádhernou farbou vďaka čomu ozvláštni každý interiér. Ten v detaile podtrhujú nožičky v kovovom vzhľade a s nádychom luxusu. Sedacia súprava vytvorená pre moderné interiéry. Obývacia izba je jednou z hlavných miestností celého domu či bytu. Sedacia súprava je pre tri osoby. Sedačka sa dá sa rozložiť a má funkciu spania. Rohová pohovka sa dá na spanie prestavať vďaka výsuvnému rámu a priloženej spacej matraci.

Rohová sedacia súprava SANTI s rozkladaním

940,00960,00
Moderná rozkladacia sedacia súprava SANTI s úložným priestorom z modelovej rady Simple. V dizajne sedacej súpravy SANTI dominujú jemne hranaté tvary – opierky rúk vkusne dopnené oblými tvarmi bočníc a chrbtových opierok.

Rohová sedacia súprava VERBENA

1 800,002 099,00
Luxusná sedacia súprava VERBENA v nádhernom oranžovom prevedení. Moderná sedacia súprava VERBENA vás na prvý pohľad zaujme nádhernou farbou vďaka čomu ozvláštni každý interiér. Ten v detaile podtrhujú nožičky v kovovom vzhľade a s nádychom luxusu. Sedacia súprava vytvorená pre moderné interiéry. Obývacia izba je jednou z hlavných miestností celého domu či bytu. Sedacia súprava je pre tri osoby.  

Rohová sedacia súprava VERBENA s funkciou spania a úložným priestorom

1 753,002 120,00
Luxusná sedacia súprava VERBENA v nádhernom oranžovom prevedení. Moderná sedacia súprava VERBENA vás na prvý pohľad zaujme nádhernou farbou vďaka čomu ozvláštni každý interiér. Ten v detaile podtrhujú nožičky v kovovom vzhľade a s nádychom luxusu. Sedacia súprava vytvorená pre moderné interiéry. Obývacia izba je jednou z hlavných miestností celého domu či bytu. Sedacia súprava je pre tri až  štyri osoby. Sedačka sa  dá sa rozložiť a má funkciu spania. Rohová pohovka sa dá na spanie prestavať vďaka výsuvnému rámu a priloženej spacej matraci.  

Rohová sedacia súprava Viena

755,00
VIENA je veľmi moderná a zaujímavá sedacia súprava, ktorá Vás zaujme na prvý pohľad. Táto moderná sedacia súprava je vhodná do každej obývacej izby. Obývacia izba je jednou z hlavných miestností celého domu či bytu. Sedávame v nej s rodinou, priateľmi, známymi alebo tu len tak relaxujeme pri televízii po dlhom dni.

Rohová sedačka Dahlia

1 200,00
Rohová sedačka Dahlia - masívny moderný nábytok s jasnou a priamočiarou krásou, spoľahlivo ladiaci s mnohými súčasnými interiérmi.

Rozkladacia pohovka JOKER LUX 32

430,00
Rozkladacia pohovka JOKER je výborným riešením do vášho interiéru. Vhodná môže byť rovnako do obývacej miestnosti, detskej izby, ako aj hosťovskej miestnosti. Sedačka je čalúnená pevnou poťahovou látkou LUX 32. Po rozložení poskytne spaciu plochu 200 x 145 cm.

Sedacia súprava ASTRO (3N2)

699,00890,00
Moderná sedacia súprava ASTRO vás na prvý pohľad zaujme nádhernou farbou vďaka čomu ozvláštni každý interiér. Ten v detaile podtrhujú nožičky v kovovom vzhľade a s nádychom luxusu. Sedacia súprava vytvorená pre moderné interiéry. Obývacia izba je jednou z hlavných miestností celého domu či bytu.

Sedacia súprava ORTENSIA

18,001 998,00
Luxusná sedacia súprava ORTENSIA v nádhernom modrom prevedení. Moderná sedacia súprava ORTENSIA vás na prvý pohľad zaujme nádhernou farbou vďaka čomu ozvláštni každý interiér. Ten v detaile podtrhujú nožičky v kovovom vzhľade a s nádychom luxusu. Sedacia súprava vytvorená pre moderné interiéry. Obývacia izba je jednou z hlavných miestností celého domu či bytu. Sedacia súprava je pre tri až  štyri osoby. Sedačka sa  dá sa rozložiť a má funkciu spania. Rohová pohovka sa dá na spanie prestavať vďaka výsuvnému rámu a priloženej spacej matraci.  

Sedacia súprava ORTENSIA (1,5SW/2RC0/X90K/1N0/BS L/P)

1 688,00
Luxusná sedacia súprava ORTENSIA v nádhernom modrom prevedení. Moderná sedacia súprava ORTENSIA vás na prvý pohľad zaujme nádhernou farbou vďaka čomu ozvláštni každý interiér. Ten v detaile podtrhujú nožičky v kovovom vzhľade a s nádychom luxusu. Sedacia súprava vytvorená pre moderné interiéry. Obývacia izba je jednou z hlavných miestností celého domu či bytu. Sedacia súprava je pre tri až  štyri osoby. Sedačka sa  dá sa rozložiť a má funkciu spania. Rohová pohovka sa dá na spanie prestavať vďaka výsuvnému rámu a priloženej spacej matraci.  

Sedacia súprava v tvare U Jennifer

1 400,00
Sedacia súprava Jennifer je štýlová a komfortná sedačka v tvare U, vhodná pre celú rodinu. Zloženie sedačky Jennifer - 1SWL2RC0 / X90K1STP.

Sedacia súprava Verbena (3N2)

660,00860,00
Luxusná pohovka VERBENA v silnom a modernom odtieni olivovo zelenej. Pohovka, ktorá je vytvorená pre moderné interiéry. Moderná sedacia súprava VERBENA vás na prvý pohľad zaujme nádhernou farbou vďaka čomu ozvláštni každý interiér. Ten v detaile podtrhujú nožičky v kovovom vzhľade a s nádychom luxusu. Sedacia súprava vytvorená pre moderné interiéry. Obývacia izba je jednou z hlavných miestností celého domu či bytu. Pohovka je pre dve osoby.

Na toto sa budete musieť posadiť!

Sedacie súpravy v akcii a za výpredajové ceny.

Mnohé z našich sedacích súprav majú dopravu zadarmo a všetky sedačky si môžete zakúpiť aj na splátky.