Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov

Zobrazenie produktov 9 15 36

Čalúnená manželská posteľ ATIKA – BOX SPRING 180 x 200

734,00
Luxusný BOXSPRING ANTIKA sa skladá z troch vrstiev matracov. Prvú vrstvu tvoria pružinové matrace typu BONELL, ktoré sú uložené na základnom ráme a nahrádzajú u lôžka typu BOX SPRING lamelový rošt. Druhú vrstvu tvoria matrace zo studenej vysoko elastickej HR peny bez použitia lepidiel. Boky matraca sú očalúnené v poťahovej látke. Tretiu vrstvu tvorí topper, ktorý sa používa ako doplnok na matrac, nakoľko podporuje ortopedické vlastnosti matracaabsorbuje časť telesného teplazmäkčuje matrac a vyrovnáva nerovnomerný tlak matraca na telo. Posteľ je vybavená úložným priestorom prístupným z boku postele za pomocou plynových piestov. Cena neobsahuje vankúše.

Čalúnená manželská posteľ KERSTIN 180×200

609,00
Luxusná nadčasová posteľ s vysokým čelom sa stane dominantou Vašej spálne.
  • polohovací posteľ lamelový rošt P12
  • mechanické polohovanie hlavy a nôh 
  • možnosť zakúpenia exkluzívneho topperu
  • úložný priestor sa otvára od nôh 

Čalúnená manželská posteľ MARGE 160 x 200 cm

572,00
MARGE je moderná posteľ z modelovej rady Dream Line, ktorá sa vyznačuje jednoduchým a nadčasovým dizajnom so zmyslom pre detail.

Čalúnená manželská posteľ MARGE 180 x 200 cm

594,00
MARGE je moderná posteľ z modelovej rady Dream Line, ktorá sa vyznačuje jednoduchým a nadčasovým dizajnom so zmyslom pre detail.

Manželská posteľ DIVA – Box Spring – Sivá

660,00
Zaujímavá čalúnená posteľ DIVA, je posteľ typu Boxspring, vyrobená z kvalitných materiálov, od českého výrobcu. Charakteristickým znakom tejto úžasnej postele je čelo prešité gombíkmi a jeden matrac zaisťujúci komfort. Prvú vrstvu tvorí 28 cm pružinový matrac s vyššou pružnosťou a tvarovou stálosťou. Lamelový rošt z masívneho dreva, výrazne prispieva ku pohodliu a životnosti postele.

Postele boxspring – takzvané americké postele, ktoré spájajú komfort a luxus – americký sen.

Postele boxspring sú nielen krásne, ale aj praktické.

Rozmer postele je štandardne 180x200cm. V spodnej časti ukrývajú veľký úložný priestor, ktorý viete využiť napríklad aj pre uloženie posteľného prádla.

Boxspringom sa rozumie aj typ postele, ktorá kopíruje rozmer matraca, celkový rozmer postele je teda menší.