Zobrazuje sa všetkych 17 výsledkov

Zobrazenie produktov 9 15 36

Adventný stromček na sviečky

36,00
Spríjemnite si adventné obdobie kovovým adventným stromčekom na sviečky.

Aromatická sviečka – škorica

11,00
Aromatická sviečka - škorica - spríjemnite si vianočnú atmosféru aromatickou sviečkou so škoricovou arómou.

Jablko keramické veľké – biela

16,00
Keramická figúrka Jablko veľké - dekoračná ozdoba do domácnosti.

Kovový svietnik malý

40,00
Vianočná ozdoba - kovový svietnik. Prajeme príjemnú atmosféru nielen počas obdobia Vianoc, ale celý rok.

Kovový svietnik veľký

45,00
Vianočná ozdoba - kovový svietnik. Prajeme príjemnú atmosféru nielen počas obdobia Vianoc, ale celý rok.

Umelá kožušina – Ružová

25,00
Táto umelá ovčia koža v sivej  farbe vám ponúka nádherný útulný doplnok do vášho príbytku. Ideálne umiestnenie koberčeka je pod vianočný stromček.

Umelá kožušina – Biela

25,00
Táto umelá ovčia koža v bielej  farbe vám ponúka nádherný útulný doplnok do vášho príbytku. Ideálne umiestnenie koberčeka je pod vianočný stromček.

Umelá kožušina – Sivá

25,00
Táto umelá ovčia koža v sivej  farbe vám ponúka nádherný útulný doplnok do vášho príbytku. Ideálne umiestnenie koberčeka je pod vianočný stromček.

Vianočná dekorácia Sada 3 Vianočných hviezdičiek

6,00
Vianočná guľa v tvare hviezdy, zasypaná flitrami a lesklým leskom. Zvyčajne predstavuje medzi zelenými vetvami vianočného stromu a nerozbitný materiál, z ktorého bol vyrobený, zaisťuje bezpečnosť a trvanlivosť ornamentu. Dúfame, že nadchádzajúce Vianoce budú vďaka jedinečným dekoráciám a ozdobám obdobím jedinečnej a neobvyklej atmosféry.

Vianočná dekorácia trblietavá sovička, biela

2,20
Ozdoba na vianočné stromčeky -Trblietavá sova  posypaná šumivým brokátom je efektívnym doplnkom k ozdobeniu vášho vianočného stromčeku.

Vianočná dekorácia trblietavá sovička, strieborná

2,20
Ozdoba na vianočné stromčeky -Trblietavá sova  posypaná šumivým brokátom je efektívnym doplnkom k ozdobeniu vášho vianočného stromčeku. Výzdoba krásne kontrastuje so zelenými vetvami vianočného stromu.Vyberte si zodpovedajúce ozdoby zo širokej škály vianočných doplnkov a vychutnajte si jedinečnú atmosféru vo vašom interiéri.  

Vianočná kvetina ružová

5,00
Pútavý sviatočný kvet upúta pozornosť jemnými mrazmi na okvetných lístkoch. Ideálne pre vianočný štýl - trstiny, vence, náladové zimné kytice. Prajeme si, aby nadchádzajúce sviatky boli vďaka jedinečným dekoráciám obdobím mimoriadnej a nezabudnuteľnej atmosféry. Nečakajte na poslednú chvíľu, teraz sa starajte o jedinečné vianočné ozdoby u vás doma.

Vianočné ozdoby do Vašej domácnosti, triedy, či kancelárie.