Zobrazuje sa všetkych 23 výsledkov

Kombinovaná komoda BERG 14

151,20
Komoda moderného dizajnu je vhodná najmä obývacej izby. Komoda je vyrobená z pevného, kvalitného a zároveň aj ľahkého materiálu.

Kombinovaná komoda BERG 2

194,40
Kombinovaná komoda moderného dizajnu je vhodná najmä obývacej izby. Komoda je vyrobená z pevného, kvalitného a zároveň aj ľahkého materiálu.

Kombinovaná komoda BERG 4

179,28
Komoda moderného dizajnu je vhodná najmä obývacej izby. Komoda je vyrobená z pevného, kvalitného a zároveň aj ľahkého materiálu.

Komoda CEZAR 10

108,00
Komoda CEZAR je dvojdverová. Je možné ju skombinovať aj s ďalšími segmentami zo zostavy. Komoda zapadne do moderných i tradičných priestorov.

Komoda CEZAR 11

119,88
Komoda má moderný dizajn a patrí do zostavy CEZAR. Môžete si ju skombinovať aj s ďalšími prvkami zo zostavy a tak vytvoriť komplet do domácnosti.

Komoda CEZAR 12

97,20
Komoda CEZAR je dvojdverová. Je mohutnejšia a patrí do zostavy CEZAR. Je možné ju zlúčiť aj s ďalšími segmentami zo zostavy.

Komoda CEZAR 13

166,00
Komodu CEZAR si môžete vhodne skombinovať aj s ďalšími prvkami zo zostavy a tak vytvoriť komplet do domácnosti.

Komoda CEZAR 9

139,00
Komoda patrí do zostavy CEZAR. Môžete si ju skombinovať aj s ďalšími prvkami zo zostavy a tak vytvoriť komplet do domácnosti.

Komoda I- 06

88,00
Komoda  I-06 má štyri praktické zásuvky. Komoda má moderný bezúchytový systém, úchyty sú zafrézované.

Komoda Kama 47

390,00
Trojdverová komoda z kolekcie KAMA je moderným a zároveň nadčasovým kúskom do každej obývacej miestnosti. Patrí do sektoru KAMA, ktorý sa skladá z viacerých komponentov. Vďaka nim si vytvoríte izbu, či jedáleň podľa vašich predstáv. Komoda je trojdverová. Vo vnútri každej časti sa nachádzajú tri praktické poličky. Stredná časť komody je presklená. Vďaka svetlým farbám Dubu Camarque vytvára mnoho možností usporiadania v rôznych obývacích priestoroch. Vytvoríte si miesto, kde si oddýchnete, budete sa smiať a stretávať s vašimi priateľmi. Čierne detaily nábytku prinášajú unikátny šarm. Vďaka množstvu komponentov nábytku KAMA si vytvoríte interiér vo svojom štýle, podľa vašich predstáv.

Komoda LIMA KM-4 – dub sonoma

135,00
Komoda LIMA KM4 je dvojdverová komoda so štyrmi zásuvkami uprostred, ktorú je vhodné umiestniť do moderne zariadenej domácnosti. Komodu možno kombinovať s ostatnými prvkami z modelovej rady Lima. Materiál použitý na výrobu je laminovaná a lakovaná DTD v prevedení dub sonoma.

Komoda LOTTA 2D3S 150

231,90
Súčasťou každej obývačky je bez pochýb komoda. Jednou z takých je aj nadčasová komoda na nožičkách LOTTA.

Komoda LOTTA 2D4S 110

296,06
Súčasťou každej obývačky je bez pochýb komoda. Jednou z takých je aj nadčasová komoda na nožičkách LOTTA,

Komoda LOTTA 4D 110

236,83
Nohy a rukoväte komody dokonalo ladia s celkovým vzhľadom a vytvárajú tak spolu koncept, ktorý pôsobí vždy a v každom priestore veľmi vkusne a moderne.

Komoda NORD

291,10
Komoda NORD Šírka: 138 cm Výška: 83 cm Hĺbka: 38 cm Farba: dub wotan/antracyt

KOMODA RIVA 04

296,00
Detský nábytok RIVA je inšpirovaný fantáziou a neustálymi zmenami, ktoré deti počas svojho života zažívajú. Umožní vám zariadiť izbu, kde sa vaše deti budú cítiť slobodne a bezpečne. Jemné farby a funkčnosť nábytku poskytnú pocit komfortu a neobmedzené možnosti rozvoja. Vyberte si detský nábytok RIVA a objavte kúzlo tohto očarujúceho nábytku. Tráviť čas v súkromí vášho domova sa pre vás stane potešením. Komoda Riva 03 bude veľmi praktickým pomocníkom v každej detskej či študentskej izbe, za dvierkami má 3 police, 3 praktické zásuvky a v spodnej časti zaujímavé otvorené police. LED osvetlenie je zahrnuté v cene výrobku. Detská komoda Riva patrí do inšpiratívneho sektoru RIVA. Aj vďaka nej si vyskladáte detskú izbu podľa vašich predstáv.

Komoda Selene 7 biely lesk

204,00
Vďaka elegantnej zostave Selene si domácnosť zariadite moderne a zároveň veľmi pohodlne. Prevedenie dvierok s vysokým bielym leskom dodá spálni či obývačke nádych elegancie a luxusu. Pôsobí moderne a elegantne, z vašej domácnosti urobí čarovné miesto vhodné na oddych a relaxáciu. V ponuke je množstvo segmentov, z ktorých si vytvoríte zostavu podľa svojich predstáv. Kolekcia Selene má bezúchytový systém.

Komoda SMART 2 malá

136,92
Komoda SMART 2 malá Šírka: 90 cm Výška: 84 cm Hĺbka: 40 cm Materiál: laminovaná drevotrieska + ABS hrany Farba: dub sonoma/biely lux

Komoda so zásuvkami BERG 13

165,24
Komoda moderného dizajnu je vhodná najmä obývacej izby. Komoda je vyrobená z pevného, kvalitného a zároveň aj ľahkého materiálu.

Vitrína CEZAR 3

182,52
Vitrína je zaradená do zostavy CEZAR. Vitrína je kombinovateľná s ďalšími segmentami zo zostavy CEZAR.

Vitrína CEZAR 7

165,24
Vitrína patrí do zostavy CEZAR a preto je možné ju skombinovať aj s ďalšími segmentami zo zostavy.

Vitrína LOTTA 2D4S 120

368,81
Súčasťou každej obývačky je bez pochýb vitrína. Jednou z takých je aj nadčasová vitrína na nožičkách LOTTA.

Vitrínová komoda BERG 12

224,64
Vitrínová komoda moderného dizajnu je vhodná najmä obývacej izby. Vitrína je vyrobená z pevného, kvalitného a zároveň aj ľahkého materiálu.

Komody