Zobrazených 1–24 z 243 výsledkov

Zobrazenie produktov 9 15 36

Detská stolička Dingo

60,00
Moderná detská stolička DINGO prináša pohodlie pre chrbticu vďaka operadlu z pevnej sieťoviny. Nastavenie výšky kresla je možné pomocou plynového piestu, ktorý sa ovláda páčkou pod sedadlom stoličky.

Detská stolička Q-022 ružová

Otočné kancelárske kreslo Q-022 vo veselých farbách. Sedacia časť a opierka sú z farebnej ekokože. Nosný kríž je z kovu. Plastové kolieska sú šetrné ku podlahe. Kreslo je výškovo nastaviteľné.

Detská stolička Q-G2 Čierno-biela

62,00
Detská stolička Q-G2 Vám ponúkne jednoduchý dizajn v Čierno-bielom farebnom podaní. Stolička má povrch potiahnutý membránovou nábytkovou látkou.

Detská stolička Q-G2 Čierno-červená

62,00
Detská stolička Q-G2 Vám ponúkne jednoduchý dizajn v Čierno-červená farebnom podaní. Stolička má povrch potiahnutý membránovou nábytkovou látkou.

Detská stolička Q-G2 Čierno-modrá

62,00
Detská stolička Q-G2 Vám ponúkne jednoduchý dizajn v Čierno-modrom farebnom podaní. Stolička má povrch potiahnutý membránovou nábytkovou látkou.

Detská stolička Q-G2 Čierno-zelená

62,00
Detská stolička Q-G2 Vám ponúkne jednoduchý dizajn v Čierno-zelená farebnom podaní. Stolička má povrch potiahnutý membránovou nábytkovou látkou.

Detská stolička Q-G2 ružová

62,00
Detská stolička Q-G2 je praktická stolička pre deti. Na stoličke je použitý základný mechanizmus. Je možnosť výberu z viacerých farebných prevedení.

Detská stolička Q-G2 ružovo-sivá

62,00
Moderná detská stolička Q-G2 Vám ponúkne minimalistický dizajn v originálnom ružovo / sivom farebnom prevedení.  

Detská stolička Q-G2 sivo-čierna

62,00
Moderná detská stolička Q-G2 Vám ponúkne minimalistický dizajn v originálnom sivo / čiernom farebnom prevedení.

Detská stolička Q-G2 Sivo-modrá

62,00
Detská stolička Q-G2 Vám ponúkne jednoduchý dizajn v sivo-modrom farebnom podaní. Stolička má povrch potiahnutý membránovou nábytkovou látkou.

Detská stolička Q-G2 Sivo-oranžová

62,00
Detská stolička Q-G2 Vám ponúkne jednoduchý dizajn v sivo-oranžová farebnom podaní. Stolička má povrch potiahnutý membránovou nábytkovou látkou.

Detská stolička Q-G2 Sivo-tyrkysová

62,00
Detská stolička Q-G2 Vám ponúkne jednoduchý dizajn v sivo-tyrkysovom farebnom podaní. Stolička má povrch potiahnutý membránovou nábytkovou látkou.

Detská stolička Q-G2 zeleno-sivá

62,00
Moderná detská stolička Q-G2 Vám ponúkne minimalistický dizajn v originálnom zeleno / sivom farebnom prevedení.  

Detský písací stôl BARU – Biela

119,00
Detský písací stôl BARU bude skvelým pomocníkom pre Vaše detičky. Je výškovo nastaviteľný, stolovú dosku môžete nastaviť ako práve potrebujete.

DOBLO béžová detská stolička

80,00
Detská stolička DOBLO je otočná, výškovo nastaviteľná stolička, ktorú je vhodné umiestniť do pracovne, detskej alebo študentskej izby. Rozmery stoličky

GONZO 2 detská stolička ružová

87,00
Hurá do práce s kancelárskym kreslom GONZO 2. Jeho základný mechanizmus umožňuje otáčanie a regulovanie výšky sedenia. Výšku sedu si

GONZO 2 detské kreslo fialové

87,00
Hurá do práce s kancelárskym kreslom GONZO 2. Jeho základný mechanizmus umožňuje otáčanie a regulovanie výšky sedenia. Výšku sedu si

GONZO 2 kancelárska stolička biela

87,00
Hurá do práce s kancelárskym kreslom GONZO 2. Jeho základný mechanizmus umožňuje otáčanie a regulovanie výšky sedenia. Výšku sedu si

GONZO 2 kancelárska stolička čierna

87,00
Hurá do práce s kancelárskym kreslom GONZO 2. Jeho základný mechanizmus umožňuje otáčanie a regulovanie výšky sedenia. Výšku sedu si

Herný stôl B-006

229,00
Doplni svoj herný setup originálnym kúskom . Predstavujeme ti úplne nový, revolučný herný stôl B-006

Hojdacie kreslo 20447 OAK- dub

200,00
Relaxačné kreslá 20447 OAK sa stávajú populárnym nábytkom v každej domácnosti, je vhodné aj ako darček. Relaxačné kreslo 20447 OAK je v prevedení dub.  

Kancelárska kreslo MINNESOTA – MESH / čierna

280,00

Kancelárska stolička MINNESOTA  je výbornou voľbou nielen vďaka modernému vzhľadu, ale aj vďaka svojej pohodlnosti. Ide o pracovný kancelársku stoličku s priedušným operadlom, opierkou hlavy a sedákom čalúneným do látky MESH. Stolička je vybavená synchrónnou mechanikou s nastavením sily protiváhy a aretáciou v 5 pozíciách.

Kancelárska kreslo s podrúčkami FOSTER – Svetlohnedá

348,00
Podarilo sa nám nájsť komfort v hmatateľnej podobe. Je ním kancelárske kreslo s opierkami na ruky FOSTER. Hlavnými predstaviteľmi komfortu

Kancelárska stolička ISO – C11 čierna

30,00
Kancelárska stolička ISO, rozmery: 53/55/82 cm, materiál: prášková farba / tkanina, farba: C11 čierna

Bežný pracovný týždeň má 40 hodín, no nie je nič výnimočné, že tento čas je mnohokrát oveľa dlhší.

Šetriť sa dá na všetkom, ale na našom zdraví rozhodne nie.

Doprajte si pohodlie aj pri svojej práci. Pohodlný kancelársky nábytok, kreslá, stoly a rôzne iné doplnky do Vašej kancelárie z našej širokej ponuky.

Vďaka nášmu e-shopu môžete objednávať z pohodlia domova, či priamo z Vašej kancelárie 🙂