Zobrazených 1–24 z 26 výsledkov

Zobrazenie produktov 9 15 36

Fotel TM 1

100,00
Moderné elegantné kreslo je vyrobené z kvalitnej ekokože.  Kreslo je vhodné do kaviarní, reštaurácií, čakární. Kreslo je vo viacerých farebných prevedeniach.

Fotel TM 1

80,00
Moderné elegantné kreslo je vyrobené z kvalitnej ekokože.  Kreslo je vhodné do kaviarní, reštaurácií, čakární. Kreslo je vo viacerých farebných prevedeniach.

Pohovka CARA

342,00
Originálna a pohodlná pohovka CARA  je dostupná vo viacerých farebných prevedeniach.

Pohovka DELuxe

806,00
Sedacia súprava DeLuxe  je štýlová priestranná kvalitná  sedacia súprava s vankúšovým operadlom. Sedacia súprava sa dá rozložiť a poteší aj praktickým úložným priestorom. Čalúnenie sedadla a operadla sedacej súpravy je použitá kvalitná SOFT LUX pena. Prevedenie sedáka a operadla sedacej súpravy je pevné, ležérne a moderné, čo má za dôsledok luxusné sedenie.

Pohovka L-1 – svetlo hnedá

356,00
Pohovka L-1 – svetlo hnedá Modernú pohovku L-1 je vhodné umiestniť do obývacej izby alebo kuchyne. Na čalúnenie bola použitá

Pohovka LORIS

480,00
Pohovka LORIS je rozkladacia s úložným priestorom so sedákmi uloženými na vlnitej pružine. Sedacia súprava je doplnená nohami z prírodného dreva.

Pohovka MANCHESTER 3SED

1 090,00
Dvojpohovka MANCHESTER 3 s možnosťou rozkladania a bez úložného priestoru.

Pohovka VERDI

690,00740,00
Moderná mechanizmus umožňuje rozloženie pohovky na lôžko pomocou jednoduchého nadvihovacieho  sedadla a jeho presunutie dopredu.

Rohová sedacia súprava BRAD

1 382,00
Moderná rohová sedacia súprava BRAD s rozkladaním a úložným priestorom. Sedaciu súpravu je samozrejme možné aj rozložiť s čím vznikne plocha na spanie. Vysoká chrbtová časť poskytuje správnu oporu pre vašu chrbticu počas sedenia. Samozrejmosťou je aj výber pravého a ľavého prevedenia. Sedačka BRAD má elegantné strieborné nohy.

Rohová sedacia súprava Happy Large

753,00791,00
Sedacia súprava Happy je ideálna do menších priestorov. Na širokom otomane si pohodlne oddýchnete a zrelaxujete sa.

Rohová sedacia súprava PALMA

1 200,00
Veľká sedacia súprava PALMA pre celú rodinu. Ponúka dostatok miesta, komfortné sedenie a luxusný otoman. 

Rohová sedacia súprava RINO

780,00
Rohová sedacia súprava Rino je moderná a štýlová sedacia súprava, ktorá je v prevedení ľavý alebo pravý roh. Prevedenie sedacej plochy a opierok je pevné, čo zabezpečuje pohodlné sedenie. Systém rozkladania rohovej sedacej súpravy je delfín, taktiež má úložný priestor.

Rohová sedačka GAMMA

799,00
Rohová sedačka s funkciou spania a kontajnerom na podstielku, vyrobený z vlnitej pružiny. Operadlo vyplnené penou so zvýšenou flexibilitou.

Rohová sedačka Geneva v tvare L

954,001 039,00
GENEVA je veľmi pohodlná modulová sedacia súprava. Sedaciu súpravu si môžete poskladať podľa vlastného uváženia a podľa dispozícii.

Rohová sedačka Geneva v tvare U maxi

1 039,001 769,00
GENEVA je veľmi pohodlná modulová sedacia súprava. Sedaciu súpravu si môžete poskladať podľa vlastného uváženia a podľa dispozícii.

Rohová sedačka IMPULS

660,00
Rohová sedačka s funkciou spania a kontajnerom na podstielku, vyrobený z vlnitej pružiny. Operadlo vyplnené penou so zvýšenou flexibilitou.

Rohová sedačka LOFT

866,00960,00
Má kvalitnú pružinovú výplň pre pohodlné sedenie. Táto sedacia súprava má funkciu spania, úložný priestor, polohovateľné opierky hlavy.

Rozkladacia pohovka VISION

869,00
Kvalitná rozkladacia pohovka s úložným priestorom. Odporúčaná nosnosť - do 110 kg. Pohovka je vhodná na KAŽDODENNÉ SPANIE. Pohovka poskytuje dostatočný komfort pri sedení a súčasne komfort pri ležaní ako na kvalitnej posteli. Základom pohovky je lamelový rošt s voľne vloženým luxusným matracom IVANA z HR (studenej peny).Veľmi jednoduché rozloženie ponúka niekoľko funkcií - sedačka, posteľ, a taktiež sa dá použiť k relaxačnému ležaniu. Výška ložnej plochy je cca 46 cm.  

Sedacia súprava Duo Ever v tvare U

1 408,00
Sedacia súprava Duo Ever v tvare U Moderná sedacia súprava Duo Ever v tvare U.  Súčasťou je funkcia relax –

Sedacia súprava FOX

650,00

Nádherná mäkká, zamatová látka smaragdovej farby. Tmavozelená rohová sedacia súprava vám umožní vytvoriť elegantný interiérový dizajn, ktorý zodpovedá aktuálnym trendom.

Sedacia súprava rohová DUO EVER L

853,00
Sedacia súprava rohová DUO EVER L  s funkciou spania, s úložným priestorom, s výškovo nastaviteľnými záhlavníkmi.

Sedacia súprava rohová DUO EVER L MAXI

1 430,00
Moderná pohodlná sedacia súprava Duo Ever, k pohodlnému sedeniu prispievajú hlavové opierky a vysoká chrbtová časť

Sedacia súprava v tvare U – Limone U

1 370,001 546,00
Sedacia súprava Limone tvaru U s funkciou spánku a nádobou na posteľnú bielizeň. Vyrobená je z vlnitej pružiny, operadlo je vyplnené penou so zvýšenou pružnosťou.

Sedacia súprava WALLCHESTER OT+2,5F

908,00
Moderná rohová sedacia súprava Wall Street  s rozkladaním a úložným priestorom. Sedaciu súpravu je samozrejme možné aj rozložiť s čím vznikne plocha na spanie. Vysoká chrbtová časť poskytuje správnu oporu pre vašu chrbticu počas sedenia. Samozrejmosťou je aj výber pravého a ľavého prevedenia. Sedačka Wall Street má elegantné strieborné nohy. Sedaciu súpravu je možné doplniť o kreslo a taburetku.

Aká by to bola obývačka, bez poriadnej sedačky, či kresla.

Obývacia izba je priestor, kde sa spolu stretávate, trávite spoločné chvíle, niekedy aj jete, či vďaka rozkladacím sedačkám prenocujete Vy alebo Vaša návšteva.

Správna pohovka sa stane obľúbeným kusom nábytku všetkých členov rodiny.

Vyberte si z našej ponuky sedacích súprav a spríjemnite si tak aj Vy spoločné chvíle so svojimi blízkymi.

Rohové sedačky, sedačky do tvaru L alebo sedačky do tvaru U, kombinácie 3-2-1 alebo 3-1-1, či len klasické dvojsedy alebo pohovky.

To všetko u nás nájdete a ak si neviete vybrať, radi Vám s výberom pomôžeme vybrať sedaciu súpravu podľa Vášho priania.