Zobrazených 1–24 z 272 výsledkov

Zobrazenie produktov 9 15 36

Barová stolička – Biela

86,00
Moderná barová stolička CTB-801 v kombinácií drevených nožičiek plastového podsedáku. Na výber sú 4 farebné prevedenia.  Stolička je vhodná do akejkoľvek domácnosti.

Barová stolička CTB-801 BK

69,00
Moderná barová stolička CTB-801 v kombinácií drevených nožičiek plastového podsedáku. Na výber sú 4 farebné prevedenia.  Stolička je vhodná do akejkoľvek domácnosti.

Barová stolička CTB-801 CAP

69,00
Moderná barová stolička CTB-801 v kombinácií drevených nožičiek plastového podsedáku. Na výber sú 4 farebné prevedenia.  Stolička je vhodná do akejkoľvek domácnosti.

Barová stolička CTB-801 GREY

69,00
Moderná barová stolička CTB-801 v kombinácií drevených nožičiek plastového podsedáku. Na výber sú 4 farebné prevedenia.  Stolička je vhodná do akejkoľvek domácnosti.

Dizajnová stolička K 304 tmavo šedá / hnedá / zlatá chróm

107,00
Dizajnová jedálenská stolička K 304 sa hodí do moderne zariadenej domácnosti. Pevná kovová konštrukcia je vyrobená z chrómovanej ocele. Sedadlo

Drevená jedálenská stolička HUGO 5

60,0063,00
Dizajnová jedálenská stolička HUGO 5  je tou ideálnou voľbou pre všetky moderné domácnosti, ktoré uprednostňujú nadčasový dizajn. Pohodlná eleganná čalúnená stolička HUGO 5 s dlhou životnosťou, vyrobená z bukového masívu.

Elegantná jedálenská stolička K-306

126,00
K-306 je jedálenská stolička, ktorá rozhodne pritiahne pozornosť.Spoločne so zlatými oceľovými nôžkami vytvára elegantnú kombináciu, ktorá obohatí každý interiér.

Jedálenská čalúnená stolička CHARLOTTE – BLUVEL 14

76,00
Čalúnená stolička CHARLOTTE patrí do kategórie jedálenské stoličky. Svoje miesto si však nájde aj v kaviarni, kancelárii či reštaurácii. Vďaka výraznému farebnému prevedeniu Vás očarí na prvý pohľad. Stolička má kovovú konštrukciu v čiernej farbe. Sedacia a opierková časť je čalúnená kvalitnou zamatovou látkou BLUVEL 14. Efektné prešitie dodáva stoličke výnimočný šmrnc. 

Jedálenská čalúnená stolička CHARLOTTE – BLUVEL 59

76,00
Čalúnená stolička CHARLOTTE patrí do kategórie jedálenské stoličky. Svoje miesto si však nájde aj v kaviarni, kancelárii či reštaurácii. Vďaka výraznému farebnému prevedeniu Vás očarí na prvý pohľad. Stolička má kovovú konštrukciu v čiernej farbe. Sedacia a opierková časť je čalúnená kvalitnou zamatovou látkou BLUVEL 59. Efektné prešitie dodáva stoličke výnimočný šmrnc. 

Jedálenská čalúnená stolička CHARLOTTE – BLUVEL 86

76,00
Čalúnená stolička CHARLOTTE patrí do kategórie jedálenské stoličky. Svoje miesto si však nájde aj v kaviarni, kancelárii či reštaurácii. Vďaka výraznému farebnému prevedeniu Vás očarí na prvý pohľad. Stolička má kovovú konštrukciu v čiernej farbe. Sedacia a opierková časť je čalúnená kvalitnou zamatovou látkou BLUVEL 86. Efektné prešitie dodáva stoličke výnimočný šmrnc. 

Jedálenská čalúnená stolička CHARLOTTE – čierna BLUVEL 19

76,00
Čalúnená stolička CHARLOTTE patrí do kategórie jedálenské stoličky. Svoje miesto si však nájde aj v kaviarni, kancelárii či reštaurácii. Vďaka výraznému farebnému prevedeniu Vás očarí na prvý pohľad. Stolička má kovovú konštrukciu v čiernej farbe. Sedacia a opierková časť je čalúnená kvalitnou zamatovou látkou BLUVEL 19. Efektné prešitie dodáva stoličke výnimočný šmrnc. 

Jedálenská čalúnená stolička CHARLOTTE VELVET – Sivá

86,00
Čalúnená stolička CHARLOTTE VELVET patrí do kategórie jedálenské stoličky. Svoje miesto si však nájde aj v kaviarni, kancelárii či reštaurácii. Vďaka výraznému farebnému prevedeniu Vás očarí na prvý pohľad. Stolička má kovovú konštrukciu v zlatej  farbe. Sedacia a opierková časť je čalúnená kvalitnou zamatovou látkou BLUVEL 14. Efektné prešitie dodáva stoličke výnimočný šmrnc. 

Jedálenská čalúnená stolička CHARLOTTE– antická ružová

76,00
Čalúnená stolička CHARLOTTE patrí do kategórie jedálenské stoličky. Svoje miesto si však nájde aj v kaviarni, kancelárii či reštaurácii. Vďaka výraznému farebnému prevedeniu Vás očarí na prvý pohľad. Stolička má kovovú konštrukciu v čiernej farbe. Sedacia a opierková časť je čalúnená kvalitnou zamatovou látkou BLUVEL 52. Efektné prešitie dodáva stoličke výnimočný šmrnc. 

Jedálenská čalúnená stolička CHARLOTTE– antická ružová

86,00
Čalúnená stolička CHARLOTTE  patrí do kategórie jedálenské stoličky. Svoje miesto si však nájde aj v kaviarni, kancelárii či reštaurácii. Vďaka výraznému farebnému prevedeniu Vás očarí na prvý pohľad.

Jedálenská čalúnená stolička CHIC VELVET – BLUVEL 68

74,00
Čalúnená stolička CHIC VELVET patrí do kategórie jedálenské stoličky. Svoje miesto si však nájde aj v kaviarni, kancelárii či reštaurácii. Vďaka výraznému farebnému prevedeniu Vás očarí na prvý pohľad. Stolička má kovovú konštrukciu v čiernej farbe. Sedacia a opierková časť je čalúnená kvalitnou zamatovou látkou BLUVEL 68. Efektné prešitie dodáva stoličke výnimočný šmrnc. 

Jedálenská dizajnová stolička K 100 biela / priehľadná

64,00
Dizajnová jedálenská stolička K 100 sa hodí do moderne zariadenej domácnosti. Nohy so sedákom sú vyrobené z polypropylénu bielej farby.

Jedálenská drevená stolička CITRONE – biela / hnedá

65,00
Drevená jedálenská stolička CITRONE je vyrobená z masívneho bukového dreva v neutrálnom bielom prevedení. Pre pohodlnejšie sedenie je čalúnená hnedou

Jedálenská drevená stolička CITRONE – Čerešňa antická / svetlohnedá

63,00
Drevená jedálenská stolička CITRONE je vyrobená z masívneho bukového dreva v prevedení čerešňa antická. Pre pohodlnejšie sedenie je čalúnená svetlohnedou

Jedálenská drevená stolička CITRONE – Jelša / hnedá

63,00
Drevená jedálenská stolička CITRONE je vyrobená z masívneho bukového dreva v prevedení jelša. Pre pohodlnejšie sedenie je čalúnená hnedou poťahovou

Jedálenská drevená stolička CITRONE – Tmavý orech / béžová

63,00
Drevená jedálenská stolička CITRONE je vyrobená z masívneho bukového dreva v prevedení tmavý orech. Pre pohodlnejšie sedenie je čalúnená béžovou

Jedálenská drevená stolička GERARD 3 – Čerešňa antická / svetlohnedá

58,00
Drevená jedálenská stolička GERARD 3 je vyrobená z masívneho bukového dreva v prevedení čerešňa antická. Sedák a operadlo sú čalúnené

Jedálenská drevená stolička GERARD3 – Dub sonoma / hnedá

58,00
Drevená jedálenská stolička GERARD 3 je vyrobená z masívneho bukového dreva v prevedení dub sonoma. Sedák a operadlo sú čalúnené

Jedálenská drevená stolička HUBERT – Jelša / tmavosivá

54,00
Drevená jedálenská stolička HUBERT 8 je vyrobená z masívneho bukového dreva v prevedení jelša. Sedák a operadlo sú čalúnené tmavosivou

Jedálenská drevená stolička HUBERT 8 – Dub sonoma / hnedá

54,00
Drevená jedálenská stolička HUBERT 8 je vyrobená z masívneho bukového dreva v prevedení dub sonoma. Sedák a operadlo sú čalúnené

Moderné a dizajnové jedálenské stoličky