Zobrazených 1–24 z 43 výsledkov

Kombinovaný regál BERG 3

138,24
Kombinovaný regál moderného dizajnu je vhodná najmä obývacej izby. Regál je vyrobený z pevného, kvalitného a zároveň aj ľahkého materiálu.

Polica Blanco 14

35,00
Prevedenie:Borovica snežná+šedá

Polica Blanco 15

32,00
Prevedenie:Borovica snežná+šedá

Polica CEZAR 24

28,08
Je možné ju skombinovať aj s ďalšími prvkami zo zostavy CEZAR a vytvoriť tak jednotný komplet.

Polica CEZAR 25

23,76
Polica patrí do zostavy CEZAR a dá sa veľmi ľahko kombinovať s ďalšim nábytkom zo zostavy a vytvoriť tak komplet do spálne alebo obývacej izby.

Polica CEZAR 26

23,76
Dlhšia polica patrí do zostavy CEZAR a dá sa jednoducho kombinovať aj s ďalším nábytkom zo zostavy a vytvoriť tak komplet do spálne alebo obývacej izby.

Polica Kama 34

63,00
Kolekcia Kama je inšpirovaná pozitívnymi pocitmi, ktoré vás spájajú s vaším domovom. Vytvoríte si miesto, kde si oddýchnete, budete sa smiať a stretávať s vašimi priateľmi. Kolekcia je kombináciou moderného dizajnu s najvyššou kvalitou a starostlivo spracovanými detailami nábytku. Vďaka svetlým farbám Dubu Camarque vytvára mnoho možností usporiadania v rôznych obývacích priestoroch. Čierne detaily nábytku prinášajú unikátny šarm. Vďaka množstvu komponentov nábytku KAMA si vytvoríte interiér vo svojom štýle, podľa vašich predstáv.

Polica Kama 35

75,00
Moderná polička z kolekcie KAMA je moderným a zároveň nadčasovým kúskom do každej obývacej miestnosti. Patrí do sektoru KAMA, ktorý sa skladá z viacerých komponentov. Vďaka nim si vytvoríte izbu, či jedáleň podľa vašich predstáv. Polička je v jednoduchom štýle. Môžete ju použiť na uloženie kníh, dvd či rôznych dekorácií. Kolekcia Kama je inšpirovaná pozitívnymi pocitmi, ktoré vás spájajú s vaším domovom. Vytvoríte si miesto, kde si oddýchnete, budete sa smiať a stretávať s vašimi priateľmi.

Polica Riva 35

56,00
Detský nábytok RIVA je inšpirovaný fantáziou a neustálymi zmenami, ktoré deti počas svojho života zažívajú. Umožní vám zariadiť izbu, kde sa vaše deti budú cítiť slobodne a bezpečne. Jemné farby a funkčnosť nábytku poskytnú pocit komfortu a neobmedzené možnosti rozvoja. Vyberte si detský nábytok RIVA a objavte kúzlo tohto očarujúceho nábytku. Tráviť čas v súkromí vášho domova sa pre vás stane potešením. Závesná polička Riva patrí do inšpiratívneho sektoru RIVA. Aj vďaka nej si vyskladáte detskú izbu podľa vašich predstáv. Polička je v jednoduchom prevedení na odloženie vašich kníh, či rôznych dekorácií.

Polica Selene 24 biely lesk

42,00
Vďaka elegantnej zostave Selene si domácnosť zariadite moderne a zároveň veľmi pohodlne. Prevedenie dvierok vo farbe dub sonoma dodá spálni nádych elegancie a luxusu. Pôsobí moderne a elegantne, z vašej spálne urobí čarovné miesto vhodné na oddych a relaxáciu. V ponuke je posteľ s nočnými stolíkmi, toaletný stolík a šatníková skriňa. Kolekcia Selene má bezúchytový systém.

Poličky LOHO – 2ks

40,00
Policu LOHO je možné zakúpiť vo viacerých farebných prevedeniach, ktoré sa ľahko kombinujú s každým moderným interiérom.

Regál Avo 06

162,00
Prevedenie:Svetlá Sonoma + biela

Regál Avo 07

88,00
Prevedenie:Svetlá Sonoma + biela

Regál Blanco 04

162,00
Prevedenie:Borovica snežná+šedá

Regál CABOTO

94,00
štýlový regál Caboto, rozmery: 139/33/144 cm, materiál: laminovaná nábytková doska, farba: biela

Regál CABOTO 16

103,00
Štýlový regál Caboto, rozmery: 139/33/144 cm, materiál: laminovaná nábytková doska, farba: biela

Regál LUINI – dub sonoma

89,00
Moderný regál LUINI vo farebnom prevedení dub sonoma. Regál je vhodný do obývacích izieb, kancelárií a detských izieb. K regálu je možné tiež dokúpiť farebné látkové zásuvky winny, ktoré sú v ponuke v rôznych farebných variantoch. 

Police, regály, knižnice – okrem toho, že poskytujú vzácny úložný priestor, sú zároveň aj miestom, ktoré príjemne esteticky doplní Váš interiér.

Odkladací priestor pre naše, miesto pre naše fotografie, splnené ciele, spomienky, obľúbené knihy, či hudbu.