Zobrazených 1–24 z 66 výsledkov

Zobrazenie produktov 9 15 36

Kombinovaný regál BERG 3

138,24
Kombinovaný regál moderného dizajnu je vhodná najmä obývacej izby. Regál je vyrobený z pevného, kvalitného a zároveň aj ľahkého materiálu.

Nadstavka nad PC ANGEL TYP 60

82,00
Nemôžete sa rozhodnúť akým nábytok vybaviť detskú izbu? Sektoroý nábytok ANGEL je tou správnou voľbou.

Polica – masív PK 101 | borovica

63,00
Nástenná polica PK 101 z masívnej borovice vám umožní vyplniť vo vašom interiéri prázdnu stenu, ktorá je ideálnym miestom pre vystavenie dekoratívnych prvkov a fotografií vo vašej domácnosti. Použitie dreveného materiálu má veľa výhod, ktoré ocenia všetci milovníci tradičných materiálov.

Polica – masív PK 102 | borovica

79,00
Nástenná polica PK102 z masívnej borovice vám umožní vyplniť vo vašom interiéri prázdnu stenu, ktorá je ideálnym miestom na vystavenie dekoratívnych prvkov a fotografií vo vašom dome. Použitie dreveného materiálu má veľa výhod, ktoré ocenia všetci milovníci tradičných materiálov.  

Polica – masív PK 103 | borovica

61,00
Nástenná polica PK 103 z masívnej borovice vám umožní vyplniť vo vašom interiéri prázdnu stenu, ktorá je ideálnym miestom pre vystavenie dekoratívnych prvkov a fotografií vo vašej domácnosti. Použitie dreveného materiálu má veľa výhod, ktoré ocenia všetci milovníci tradičných materiálov.

Polica – masív PK 104 | borovica

45,00
Nástenná polica PK 104 z masívnej borovice vám umožní vyplniť vo vašom interiéri prázdnu stenu, ktorá je ideálnym miestom pre vystavenie dekoratívnych prvkov a fotografií vo vašej domácnosti. Použitie dreveného materiálu má veľa výhod, ktoré ocenia všetci milovníci tradičných materiálov.

Polica – masív PK 106 | borovica

48,00
Nástenná polica PK 106 z masívnej borovice vám umožní vyplniť vo vašom interiéri prázdnu stenu, ktorá je ideálnym miestom pre vystavenie dekoratívnych prvkov a fotografií vo vašej domácnosti. Použitie dreveného materiálu má veľa výhod, ktoré ocenia všetci milovníci tradičných materiálov.

Polica CEZAR 24

28,08
Je možné ju skombinovať aj s ďalšími prvkami zo zostavy CEZAR a vytvoriť tak jednotný komplet.

Polica CEZAR 25

23,76
Polica patrí do zostavy CEZAR a dá sa veľmi ľahko kombinovať s ďalšim nábytkom zo zostavy a vytvoriť tak komplet do spálne alebo obývacej izby.

Polica CEZAR 26

23,76
Dlhšia polica patrí do zostavy CEZAR a dá sa jednoducho kombinovať aj s ďalším nábytkom zo zostavy a vytvoriť tak komplet do spálne alebo obývacej izby.

Polica Country 35

42,00
Úžasný sektorový nábytok Country ponúka množstvo zaujímavých segmentov, vďaka ktorým si môžete zariadiť krásnu obývačku či jedáleň. Výnimočný dizajn nábytku Country dodáva spojenie bielej s výraznou kresbou dreva v odtieni orech san diego. Vďaka nábytku Country si vytvoríte príjemnú a útulnú obývačku či jedáleň, môžete si ju vybrať ako zostavu alebo si ju vyskladáte podľa svojich predstáv z jednotlivých segmentov, v ponuke je TV stolík, vitríny, polica, konferenčný stolík, komody, zrkadlo a skriňa. Dlhá závesná polica na stenu COUNTRY vo veľmi obľúbenom vintage & provensal štýle. Nábytok je vyrobený z odolnej MDF dosky s vysokým leskom vo farbe dub stirling v kombinácií s borovicou andersen. Korpus nábytku je vyrobený z kvalitnej LTD dosky, ktorá je potiahnutá odolnou fóliou a je ľahká na údržbu.  

Polica K-NEW

48,00
Sústava troch rovnakých štvorcových políc, ktoré si ľubovoľne môžete rozmiestniť na stenu. Na výber je moderná polička v prevedeni sonoma svetlá s ktorou si môžete nadizajnovať interiér podľa seba.

Polica Kama 34

63,00
Kolekcia Kama je inšpirovaná pozitívnymi pocitmi, ktoré vás spájajú s vaším domovom. Vytvoríte si miesto, kde si oddýchnete, budete sa smiať a stretávať s vašimi priateľmi. Kolekcia je kombináciou moderného dizajnu s najvyššou kvalitou a starostlivo spracovanými detailami nábytku. Vďaka svetlým farbám Dubu Camarque vytvára mnoho možností usporiadania v rôznych obývacích priestoroch. Čierne detaily nábytku prinášajú unikátny šarm. Vďaka množstvu komponentov nábytku KAMA si vytvoríte interiér vo svojom štýle, podľa vašich predstáv.

Polica Kama 35

75,00
Moderná polička z kolekcie KAMA je moderným a zároveň nadčasovým kúskom do každej obývacej miestnosti. Patrí do sektoru KAMA, ktorý sa skladá z viacerých komponentov. Vďaka nim si vytvoríte izbu, či jedáleň podľa vašich predstáv. Polička je v jednoduchom štýle. Môžete ju použiť na uloženie kníh, dvd či rôznych dekorácií. Kolekcia Kama je inšpirovaná pozitívnymi pocitmi, ktoré vás spájajú s vaším domovom. Vytvoríte si miesto, kde si oddýchnete, budete sa smiať a stretávať s vašimi priateľmi.

Polica KUBU 09

39,00
Moderný sektorový nábytok v luxusnom farebnom prevedení dub Elegance/biely Alpeisky. Nábytok sa pýši ABS hranami.

Polica Mosaic 34

118,00
Exkluzívny sektorový nábytok Mosaic je vyrobený z masívneho dubu, ponúka množstvo segmentov, vďaka ktorým si vyskladáte obývačku či jedáleň podľa svojich predstáv. Poznávacím znamením kolekcie Mosaic je výrazná kresba dreva, v odtieni dub medový, v kombinácií s čiernou farbou a 3D vzorom kocky. Kovové úchyty v čiernej farbe len podčiarknu výnimočný dizajn komody. Drevo sa ľahko kombinuje s akýmkoľvek interiérom a dokáže zútulniť priestor aj napriek modernému prevedeniu. Závesná polica MOSAIC vás zaujme svojim luxusným prevedením. Je zo sektoru MOSAIC, vďaka ktorému si poskladáte vašu obývačku podľa predstáv. Závesná polica je v jednoduchom prevedení na uloženie vašich dekorácií a podobne.

Polica Mosaic 35

129,00
Nádherný masívny sektorový nábytok Mosaic je stelesnením luxusu a moderného dizajnu. Poznávacím znamením kolekcie Mosaic je výrazná kresba dreva, v odtieni dub medový, v kombinácií s čiernou farbou a 3D vzorom kocky. Kovové úchyty v čiernej farbe len podčiarknu výnimočný dizajn komody. Drevo sa ľahko kombinuje s akýmkoľvek interiérom a dokáže zútulniť priestor aj napriek modernému prevedeniu. Závesná polica MOSAIC vás zaujme svojim luxusným prevedením. Je zo sektoru MOSAIC, vďaka ktorému si poskladáte vašu obývačku podľa predstáv. Závesná polica je v jednoduchom prevedení na uloženie vašich dekorácií a podobne.

Polica Riva 35

56,00
Detský nábytok RIVA je inšpirovaný fantáziou a neustálymi zmenami, ktoré deti počas svojho života zažívajú. Umožní vám zariadiť izbu, kde sa vaše deti budú cítiť slobodne a bezpečne. Jemné farby a funkčnosť nábytku poskytnú pocit komfortu a neobmedzené možnosti rozvoja. Vyberte si detský nábytok RIVA a objavte kúzlo tohto očarujúceho nábytku. Tráviť čas v súkromí vášho domova sa pre vás stane potešením. Závesná polička Riva patrí do inšpiratívneho sektoru RIVA. Aj vďaka nej si vyskladáte detskú izbu podľa vašich predstáv. Polička je v jednoduchom prevedení na odloženie vašich kníh, či rôznych dekorácií.

Polica Selene 24 biely lesk

46,00
Vďaka elegantnej zostave Selene si domácnosť zariadite moderne a zároveň veľmi pohodlne. Prevedenie dvierok vo farbe dub sonoma dodá spálni nádych elegancie a luxusu. Pôsobí moderne a elegantne, z vašej spálne urobí čarovné miesto vhodné na oddych a relaxáciu. V ponuke je posteľ s nočnými stolíkmi, toaletný stolík a šatníková skriňa. Kolekcia Selene má bezúchytový systém.

Police LIVORNO 3 ks do šatníkovej skrine 73

60,00
Vďaka elegantnej zostave Livorno si spálňu zariadite príjemne a pohodlne, na výber máte z dvoch dekorov. Nadčasová spálňa Livorno bude vkusným doplnkom vašej domácnosti. Pohodlná posteľ vám zabezpečí skvelý odpočinok, šatníková skriňa a komoda zasa poskytujú dostatok úložného priestoru pre všetky vaše veci. Pôsobí moderne a elegantne, z vašej spálne urobí čarovné miesto vhodné na oddych a relaxáciu. V ponuke je posteľ s nočnými stolíkmi, komoda a šatníková skriňa. LIVORNO 3 kusy širokých políc do šatníkovej skrine zo spálňového sektoru LIVORNO. Nábytok je vyrobený z kvalitnej LTD dosky, ktorá je ľahká na údržbu vo farebnom prevedení dub wotan. Police sú vhodné ku šatníkovej skrini 73 zo sektoru LIVORNO.

Police LIVORNO 3 ks, do šatníkovej skrine LIVORNO 72

50,00
Nadčasová spálňa Livorno bude vkusným doplnkom vašej domácnosti. Pohodlná posteľ vám zabezpečí skvelý odpočinok, šatníková skriňa a komoda zasa poskytujú

Police, regály, knižnice – okrem toho, že poskytujú vzácny úložný priestor, sú zároveň aj miestom, ktoré príjemne esteticky doplní Váš interiér.

Odkladací priestor pre naše, miesto pre naše fotografie, splnené ciele, spomienky, obľúbené knihy, či hudbu.