Zobrazených 1–24 z 76 výsledkov

Zobrazenie produktov 9 15 36

Box do regálu – oranžový

6,00
Box do regálu, rozmery: 32/32/31 cm, materiál: látka, farba: oranžová, box je vhodný pre regále: CABOTO, CABOTO 16, LUINI, LUINI

Box do regálu – zelený

6,00
Box do regálu, rozmery: 32/32/31 cm, materiál: látka, farba: zelená, box je vhodný pre regále: CABOTO, CABOTO 16, LUINI, LUINI

Kombinovaný regál BERG 3

128,00
Kombinovaný regál moderného dizajnu je vhodná najmä obývacej izby. Regál je vyrobený z pevného, kvalitného a zároveň aj ľahkého materiálu.

Nadstavka nad PC ANGEL TYP 60

82,00
Nemôžete sa rozhodnúť akým nábytok vybaviť detskú izbu? Sektoroý nábytok ANGEL je tou správnou voľbou.

Paravan PAR1

74,00
Paravan PAR1, rozmer: 43/2/178 (x3) cm, materiál: masívne drevo / pergamen, farba: wenge

Paravan PAR2

74,00
Paravan PAR2, rozmer: 40/2/180( x3) cm, materiál: masívne drevo / PVC, farba: viacfarebný (vzor inšpirovaný anglickom)

Paravan PAR3

74,00
Paravan PAR3, rozmer: 40/2/180 (x3) cm, materiál: masívne drevo / PVC, farba: viacfarebný (inšpirovaný USA)

Polica – masív PK 101 | borovica

55,00
Nástenná polica PK 101 z masívnej borovice vám umožní vyplniť vo vašom interiéri prázdnu stenu, ktorá je ideálnym miestom pre vystavenie dekoratívnych prvkov a fotografií vo vašej domácnosti. Použitie dreveného materiálu má veľa výhod, ktoré ocenia všetci milovníci tradičných materiálov.

Polica – masív PK 102 | borovica

69,00
Nástenná polica PK102 z masívnej borovice vám umožní vyplniť vo vašom interiéri prázdnu stenu, ktorá je ideálnym miestom na vystavenie dekoratívnych prvkov a fotografií vo vašom dome. Použitie dreveného materiálu má veľa výhod, ktoré ocenia všetci milovníci tradičných materiálov.  

Polica – masív PK 103 | borovica

66,00
Nástenná polica PK 103 z masívnej borovice vám umožní vyplniť vo vašom interiéri prázdnu stenu, ktorá je ideálnym miestom pre vystavenie dekoratívnych prvkov a fotografií vo vašej domácnosti. Použitie dreveného materiálu má veľa výhod, ktoré ocenia všetci milovníci tradičných materiálov.

Polica – masív PK 104 | borovica

39,00
Nástenná polica PK 104 z masívnej borovice vám umožní vyplniť vo vašom interiéri prázdnu stenu, ktorá je ideálnym miestom pre vystavenie dekoratívnych prvkov a fotografií vo vašej domácnosti. Použitie dreveného materiálu má veľa výhod, ktoré ocenia všetci milovníci tradičných materiálov.

Polica – masív PK 106 | borovica

48,00
Nástenná polica PK 106 z masívnej borovice vám umožní vyplniť vo vašom interiéri prázdnu stenu, ktorá je ideálnym miestom pre vystavenie dekoratívnych prvkov a fotografií vo vašej domácnosti. Použitie dreveného materiálu má veľa výhod, ktoré ocenia všetci milovníci tradičných materiálov.

Polica CEZAR 24

26,00
Je možné ju skombinovať aj s ďalšími prvkami zo zostavy CEZAR a vytvoriť tak jednotný komplet.

Polica CEZAR 25

22,00
Polica patrí do zostavy CEZAR a dá sa veľmi ľahko kombinovať s ďalšim nábytkom zo zostavy a vytvoriť tak komplet do spálne alebo obývacej izby.

Polica CEZAR 26

22,00
Dlhšia polica patrí do zostavy CEZAR a dá sa jednoducho kombinovať aj s ďalším nábytkom zo zostavy a vytvoriť tak komplet do spálne alebo obývacej izby.

Polica Country 35

53,00
Úžasný sektorový nábytok Country ponúka množstvo zaujímavých segmentov, vďaka ktorým si môžete zariadiť krásnu obývačku či jedáleň. Výnimočný dizajn nábytku Country dodáva spojenie bielej s výraznou kresbou dreva v odtieni orech san diego. Vďaka nábytku Country si vytvoríte príjemnú a útulnú obývačku či jedáleň, môžete si ju vybrať ako zostavu alebo si ju vyskladáte podľa svojich predstáv z jednotlivých segmentov, v ponuke je TV stolík, vitríny, polica, konferenčný stolík, komody, zrkadlo a skriňa. Dlhá závesná polica na stenu COUNTRY vo veľmi obľúbenom vintage & provensal štýle. Nábytok je vyrobený z odolnej MDF dosky s vysokým leskom vo farbe dub stirling v kombinácií s borovicou andersen. Korpus nábytku je vyrobený z kvalitnej LTD dosky, ktorá je potiahnutá odolnou fóliou a je ľahká na údržbu.  

Polica ICE 31

65,00
Nádherný moderný sektorový nábytok ICE pôsobí nadčasovo vďaka kombinácií najčastejšie žiadaných farieb – biela a dub sonoma. Vďaka nábytku ICE si vytvoríte príjemnú a útulnú obývačku či jedáleň, môžete si ju vybrať ako zostavu alebo si ju vyskladáte podľa svojich predstáv z jednotlivých segmentov, v ponuke je TV stolík, vitríny, polica, konferenčný stolík, komody a skriňa. Dlhá závesná polica na stenu ICE v obľúbenom bielom lesku. Korpus nábytku je vyrobený z kvalitnej LTD dosky. Nábytok je potiahnutý odolnou MDF fóliou, odolnou voči odretiu, vlhku a slnečnému žiareniu. Detaily police sú vo farbe dub sonoma.

Polica ICE 32

46,00
Nádherný moderný sektorový nábytok ICE pôsobí nadčasovo vďaka kombinácií najčastejšie žiadaných farieb – biela a dub sonoma. Vďaka nábytku ICE si vytvoríte príjemnú a útulnú obývačku či jedáleň, môžete si ju vybrať ako zostavu alebo si ju vyskladáte podľa svojich predstáv z jednotlivých segmentov, v ponuke je TV stolík, vitríny, polica, konferenčný stolík, komody a skriňa. Krátka závesná polica na stenu ICE v obľúbenom bielom lesku. Korpus nábytku je vyrobený z kvalitnej LTD dosky. Nábytok je potiahnutý odolnou MDF fóliou, odolnou voči odretiu, vlhku a slnečnému žiareniu. Detaily police sú vo farbe dub sonoma.

Polica K-NEW

48,00
Sústava troch rovnakých štvorcových políc, ktoré si ľubovoľne môžete rozmiestniť na stenu. Na výber je moderná polička v prevedeni sonoma svetlá s ktorou si môžete nadizajnovať interiér podľa seba.

Polica Kama 34

54,00
Kolekcia Kama je inšpirovaná pozitívnymi pocitmi, ktoré vás spájajú s vaším domovom. Vytvoríte si miesto, kde si oddýchnete, budete sa smiať a stretávať s vašimi priateľmi. Kolekcia je kombináciou moderného dizajnu s najvyššou kvalitou a starostlivo spracovanými detailami nábytku. Vďaka svetlým farbám Dubu Camarque vytvára mnoho možností usporiadania v rôznych obývacích priestoroch. Čierne detaily nábytku prinášajú unikátny šarm. Vďaka množstvu komponentov nábytku KAMA si vytvoríte interiér vo svojom štýle, podľa vašich predstáv.

Polica Kama 35

63,00
Moderná polička z kolekcie KAMA je moderným a zároveň nadčasovým kúskom do každej obývacej miestnosti. Patrí do sektoru KAMA, ktorý sa skladá z viacerých komponentov. Vďaka nim si vytvoríte izbu, či jedáleň podľa vašich predstáv. Polička je v jednoduchom štýle. Môžete ju použiť na uloženie kníh, dvd či rôznych dekorácií. Kolekcia Kama je inšpirovaná pozitívnymi pocitmi, ktoré vás spájajú s vaším domovom. Vytvoríte si miesto, kde si oddýchnete, budete sa smiať a stretávať s vašimi priateľmi.

Polica KUBU 09

39,00
Moderný sektorový nábytok v luxusnom farebnom prevedení dub Elegance/biely Alpeisky. Nábytok sa pýši ABS hranami.

Polica Mosaic 34

118,00
Exkluzívny sektorový nábytok Mosaic je vyrobený z masívneho dubu, ponúka množstvo segmentov, vďaka ktorým si vyskladáte obývačku či jedáleň podľa svojich predstáv. Poznávacím znamením kolekcie Mosaic je výrazná kresba dreva, v odtieni dub medový, v kombinácií s čiernou farbou a 3D vzorom kocky. Kovové úchyty v čiernej farbe len podčiarknu výnimočný dizajn komody. Drevo sa ľahko kombinuje s akýmkoľvek interiérom a dokáže zútulniť priestor aj napriek modernému prevedeniu. Závesná polica MOSAIC vás zaujme svojim luxusným prevedením. Je zo sektoru MOSAIC, vďaka ktorému si poskladáte vašu obývačku podľa predstáv. Závesná polica je v jednoduchom prevedení na uloženie vašich dekorácií a podobne.

Police, regály, knižnice – okrem toho, že poskytujú vzácny úložný priestor, sú zároveň aj miestom, ktoré príjemne esteticky doplní Váš interiér.

Odkladací priestor pre naše, miesto pre naše fotografie, splnené ciele, spomienky, obľúbené knihy, či hudbu.