Zobrazených 1–24 z 200 výsledkov

Zobrazenie produktov 9 15 36

Barová stolička – Biela

86,00
Moderná barová stolička CTB-801 v kombinácií drevených nožičiek plastového podsedáku. Na výber sú 4 farebné prevedenia.  Stolička je vhodná do akejkoľvek domácnosti.

Barová stolička CTB-801 BK

86,00
Moderná barová stolička CTB-801 v kombinácií drevených nožičiek plastového podsedáku. Na výber sú 4 farebné prevedenia.  Stolička je vhodná do akejkoľvek domácnosti.

Barová stolička CTB-801 CAP

86,00
Moderná barová stolička CTB-801 v kombinácií drevených nožičiek plastového podsedáku. Na výber sú 4 farebné prevedenia.  Stolička je vhodná do akejkoľvek domácnosti.

Barová stolička CTB-801 GREY

96,00
Moderná barová stolička CTB-801 v kombinácií drevených nožičiek plastového podsedáku. Na výber sú 4 farebné prevedenia.  Stolička je vhodná do akejkoľvek domácnosti.

Botnik 05

84,00
Praktický botník s množstvom úložného priestoru. Obsahuje jednu zásuvku a 3x výklopné dvierka s priestorom na topánky. Vyrobený z kvalitnej laminovanej DTD.

Botník 07

114,00
Praktický botník s množstvom úložného priestoru. Obsahuje jednu zásuvku a štyri výklopne dvierka s priestorom na topánky. Vyrobený z kvalitnej laminovanej DTD. Farebné prevedenie Dub sonoma.

Botník PIK 05 N

105,00
Dizajnovo zaujímavý botník s jednými dvierkami. Botník obsahuje odkladaciu časť na topánky v dvoch radoch. Botník je vyrobený z kvalitnej laminovanej DTD.

Botník PIK 07 N

93,00
Praktický dvojúrovňový výklopný botník so sedákom. Botník je vyrobený z kvalitnej laminovanej DTD. Výška sedenia je 48 cm a hĺbka sedenia je 36 cm.

Botník PIK 08 N

93,00
Jednoduchý a praktický botník s jednými dvierkami a čalúneným sedákom. Botník je vyrobený z kvalitnej laminovanej DTD. Farebné prevedenie Dub sonoma.

Čalúnená manželská posteľ s roštom MODENA 140 cm so sivými zásuvkami

624,00
Čalúnená manželská posteľ MODENA 140 s vysokým čelom ponúka zdravý a kvalitný spánok po náročnom dni. Rozmery postele sú (ŠxHxV):

Dekoračná figúrka Kaktus bielo-strieborný

13,00
Výrobok je umeleckou remeselnou výrobou a vďaka svojim jedinečným estetickým hodnotám je vkusným a jedinečným doplnkom do interiéru.

Dekoračná figúrka Kaktus strieborný

13,00
Výrobok je umeleckou remeselnou výrobou a vďaka svojim jedinečným estetickým hodnotám je vkusným a jedinečným doplnkom do interiéru.

Detská posteľ DOMINO

Zvýšené jednolôžko DOMINO - posteľ so šmýkačkou D905SB - TZ patrí do nábytkovej rady Domestav Domino, kde nájdete ďalšie detské postele najrôznejšieho typu - poschodovej postele, nízke postele so zábranou, poschodové postele. Posteľ vynikne v každej detskej izbe a ponúka miesto pre fantáziu pri hraní. Súčasťou ceny detské postele je šmykľavka a rebrík, ktoré môžu byť ľubovoľne umiestnené na pravej alebo ľavej strane postele. U rebríku si navyše môžete vybrať, či má byť šikmý alebo rovný!

Detská posteľ NICOLE 01

282,00

Posteľ NICOLE je pre vás ako stvorená. Jej ideálnym riešením je vhodná aj do menších priestorov. Šetrí v detskej izbe priestor na hranie a zábavu. Zásuvky, ktorými posteľ disponuje zas pomôžu udržať poriadok.

Je vyrobená z kvalitných LTD dosiek. Farebné prevedenie je v žiadanej bielej farbe. 

Disponuje tromi praktickými zásuvkami, kam si vaše deti môžu odložiť hračky a podobne. Rozmery spacej plochy: 90 x 200 cm na hornej aj výsuvnej časti.

Detská posteľ Riva 50

278,00
Detská posteľ Riva patrí do inšpiratívneho sektoru RIVA. Aj vďaka nej si vyskladáte detskú izbu podľa vašich predstáv. Detský nábytok RIVA je inšpirovaný fantáziou a neustálymi zmenami, ktoré deti počas svojho života zažívajú. Umožní vám zariadiť izbu, kde sa vaše deti budú cítiť slobodne a bezpečne. Jemné farby a funkčnosť nábytku poskytnú pocit komfortu a neobmedzené možnosti rozvoja. Vyberte si detský nábytok RIVA a objavte kúzlo tohto očarujúceho nábytku. Tráviť čas v súkromí vášho domova sa pre vás stane potešením. Detská posteľ Riva 50 bude praktickým pomocníkom v každej detskej či študentskej izbe, posteľ má zboku otvorené police a 1 zásuvku, ktorú si môžete dať z ľavej strany, z pravej strany alebo spredu postele. Led osvetlenie čela postele je v cene výrobku.

Drevená jedálenská stolička MILANO

63,00
Jedálenská stolička MILANO v nadčasovom prevedení, vhodná do každej jedálne či kuchyne. Jedálenská stolička MILANO je vyrobená tak, aby poskytla čo najväčší komfort a pohodlie počas celej doby sedenia.  

Drevená jedálenská stolička MILANO 6

61,00
Drevená jedálenská stolička MILANO 6 v nadčasovom prevedení, vhodná do každej jedálne či kuchyne. Jedálenská stolička MILANO 6 je vyrobená tak, aby poskytla čo najväčší komfort a pohodlie počas celej doby sedenia.

Drevená jedálenská stolička NILO 8

48,00
Drevená jedálenská stolička NILO 8 je vyrobená z kvalitných materiálov v niekoľkých farebných prevedeniach. Jedálenská stolička má pohodlné sedenie a opieranie a  výšku sedenia 48 cm.

Drevený jedálenský stôl MODENA 1

145,00153,00
Drevený jedálenský stôl MODENA 1 v niekoľkých obľúbených farebných prevedeniach. Jedálenský stôl MODENA 1 Vám pomôže vytvoriť si krásny a čarovný domov plný harmónie a pokoja.

Drevený jedálenský stôl MODENA 2

165,00
Praktický jedálenský stôl MODENA 2 v niekoľkých obľúbených farebných prevedeniach. Jedálenský stôl MODENA 2 Vám pomôže vytvoriť si krásny a čarovný domov plný harmónie a pokoja.

Jedálenská stolička – masív KT101 | borovica

63,00
Stolička  KT101 má jednoduchý dizajn, ktorý zaujme funkčnosť a nadčasový charakter. Pohodlné, vysoko operadlo, ktoré sa nachádza na hrebeň, mu dáva šarm. Bude testovať v klasických interiérových zariadeniach. Jednoduchý dizajn a jemné farby prírodného borovicového dreva Vám umožnia vytvoriť moderný interiér. Použitie dreveného materiálu má veľa výhod, ktoré ocenia všetci milovníci tradičných materiálov.

Jedálenská stolička BOS 10

44,00
Pohodlná drevená pevná stolička BOS 10 s dlhou životnosťou, vyrobená z bukového masívu. BOS X má pevnú konštrukciu, ktorú si môžete vybrať vo farebných prevedeniach ako sú biela, grafit, jelša, orech a sonoma.

Jedálenská stolička BOS 2

42,00
Stolička Bos 2je jedálenská stolička v modernom dizajne. Vyrába sa v 4 farebných prevedeniach.

Jedálenská stolička BOS 7

39,00
Drevená jedálenská stolička BOSS 7 je vyrobená z kvalitných materiálov v niekoľkých farebných prevedeniach dreva

Chcete nakupovať nábytok za výhodne ceny?

Pozrite si z našej ponuky zľavnených produktov.