Zobrazuje sa všetkych 6 výsledkov

Zobrazenie produktov 9 15 36

Anatomičký vankúš

38,00
ANATOMICKÉ VANKÚŠE sú produkty určené pre ľudí, pre ktorých je pohodlie pri spánku obzvlášť dôležité. Zdravie, relax, harmónia – tieto tri slová najlepšie vystihujú túto kolekciu.

Chránič matraca 90×200

66,00

Chránič Biopercal je prekrytie matracu - poťah, ktorý chráni matrac pred znečistením. Bavlna použitá na jej výrobu bola pestovaná tradičnými metódami, bez použitia umelých hnojív, pesticídov a chemikálií.

Paplón+ Vankúš set – Antistress active

62,00

Antistresový set Paplón + Vankúš ANTISTRESS LINE sa skladá z antialergických prikrývok a vankúšov s vlastnosťami, ktoré zmierňujú napätie a únavu. Odporúča sa pre zaneprázdnených ľudí, ktorí nemajú príliš veľa času na odpočinok.

Paplón+ Vankúš set – Bamboo Line

78,00
Bambusový SET BAMBOO LINE pozostáva z antialergických prikrývok a vankúšov potiahnutých tkaninou z bambusového vlákna, ktoré sú prirodzene protiplesňové a

Paplón+ Vankúš set -Mikrofibra

45,00

MIKROVLÁKNO je kolekcia antialergických prikrývok a vankúšov, oceňovaných pre vysoký komfort používania. Mikrovlákno je moderná tkanina vyrobená mikrotechnológiou, s vynikajúcimi vlastnosťami, ktoré uľahčujú udržiavanie výrobku v čistote.

Set prikrývka a vankúš EXCLUSIVE ROYAL

554,00
Spálňa je synonymom útulnosti a pohodlia. Každý z jeho prvkov by mal poskytnúť najlepšie možné podmienky pre zdravý spánok. Takéto podmienky poskytuje vankúš a prikrývka Royal Exclusive AMZ.  Tak prečo nepozvať tento dych prestíže a elegancie do vašej spálne dnes?
  • Vysoko kvalitná odolná tkanina – 130 g / m2.
  • Výplň husacie perie.
  • Elegantné balenie.
  • Možnosť bezpečného prania až do 40 ° C.
  • Ručná výroba  s dôrazom na každý detail.

Farba: biela

Rozmer: vankúš - 70 x 90 cm, prikrývka - 140 x 200 cm

Vyberte si vhodný vankúš pre Váš kvalitnejší spánok.