Zobrazených 1–24 z 71 výsledkov

Zobrazenie produktov 9 15 36

Kožená sedacia súprava MARRONE

1 299,00
MARRONE je veľmi moderná a kožená sedacia súprava, ktorá Vás zaujme na prvý pohľad. Táto moderná sedacia súprava je vhodná do každej obývacej izby. Táto moderná sedacia súprava je vhodná do každej obývacej izby. Obývacia izba je jednou z hlavných miestností celého domu či bytu. Sedávame v nej s rodinou, priateľmi, známymi alebo tu len tak relaxujeme pri televízii po dlhom dni. Žiadna obývacia izba by sa rozhodne neobišla bez sedacej súpravy.

Kožená sedacia súprava REEF

2 990,00
REEF je veľmi moderná a kožená sedacia súprava, ktorá Vás zaujme na prvý pohľad. Táto moderná sedacia súprava je vhodná do každej obývacej izby. Táto moderná sedacia súprava je vhodná do každej obývacej izby. Obývacia izba je jednou z hlavných miestností celého domu či bytu. Sedávame v nej s rodinou, priateľmi, známymi alebo tu len tak relaxujeme pri televízii po dlhom dni.

Rohová sedacia súprava ASTRO (3N/X90K/1.5NT L/P)

1 388,001 720,00
Luxusná sedacia súprava ASTRO v nádhernom sivom prevedení. Moderná sedacia súprava ASTRO vás na prvý pohľad zaujme nádhernou farbou vďaka čomu ozvláštni každý interiér. Ten v detaile podtrhujú nožičky v kovovom vzhľade a s nádychom luxusu. Sedacia súprava vytvorená pre moderné interiéry. Obývacia izba je jednou z hlavných miestností celého domu či bytu.  

Rohová sedacia súprava AVANTI

1 369,00
Luxusná rozkladacia sedacia súprava AVANTI s úložným priestorom a polohovaním hlavových opierok.

Rohová sedacia súprava Bardot

600,00
Rohová sedacia súprava Bardot je moderná a štýlová sedacia súprava. Prevedenie sedacej plochy a opierok je pevné, čo zabezpečuje pohodlné sedenie. Na perovanie sedacej súpravy sú použité pružiny faliste. Systém rozkladania rohovej sedacej súpravy je vysúvací, taktiež má úložný priestor.  

Rohová sedacia súprava BRAD

1 320,001 465,00
Moderná rohová sedacia súprava BRAD s rozkladaním a úložným priestorom. Sedaciu súpravu je samozrejme možné aj rozložiť s čím vznikne plocha na spanie. Vysoká chrbtová časť poskytuje správnu oporu pre vašu chrbticu počas sedenia. Samozrejmosťou je aj výber pravého a ľavého prevedenia. Sedačka BRAD má elegantné strieborné nohy.

Rohová sedacia súprava BRAD

1 045,001 160,00
Moderná rohová sedacia súprava BRAD s rozkladaním a úložným priestorom. Sedaciu súpravu je samozrejme možné aj rozložiť s čím vznikne plocha na spanie. Vysoká chrbtová časť poskytuje správnu oporu pre vašu chrbticu počas sedenia. Samozrejmosťou je aj výber pravého a ľavého prevedenia. Sedačka BRAD má elegantné strieborné nohy.

Rohová sedacia súprava BRAVEN

1 048,00
Rohová sedacia súprava Braven je luxusná a moderná rozkladacia sedacia súprava, ktorú možno objednať v prevedení pravý alebo ľavý roh. Možnosť nastavenia relaxu hĺbky sedacej súpravy, a to pomocou elektrického mechanizmu, čo má za následok pohodlné sedenie.

Rohová sedacia súprava BROADWAY

815,00910,00
Moderná rohová sedacia súprava BROADWAY s rozkladaním a úložným priestorom. Sedaciu súpravu je samozrejme možné aj rozložiť s čím vznikne plocha na spanie. Vysoká chrbtová časť poskytuje správnu oporu pre vašu chrbticu počas sedenia. Samozrejmosťou je aj výber pravého a ľavého prevedenia. Sedačka BROADWAY má elegantné strieborné nohy.

Rohová sedacia súprava BUSTER

1 249,001 588,00
Luxusná sedacia súprava BUSTER s reguláciou hĺbky sedenia a polohovaním hlavových opierok. Exkluzívny dizajn sedačke dodávajú vysoké drevené nožičky a zaujímavo riešené hlavové opierky. Dizajn sedacej súpravy BUSTER vkusne dotvára prešívanie sedacej časti. Výhodou sedacej súpravy je možnosť nastavenia hĺbky sedenia, vysunutím ktorého vznikne široká plocha na relaxovanie. Regulácia hĺbky sedenia je na elektrický pohon. Sedačka BUSTER má polohovateľné opierky hlavy (záhlavníky) s nastavením uhla opierky podľa potreby pre maximálny komfort relaxácie (polohovateľ nemožno iba rohový diel, kde je záhlavník na pevno). Sedaciu súpravu BUSTER  je možné objednať v ľavom alebo pravom prevedení.

Rohová sedacia súprava DELUXE CORNER

999,001 006,00
Sedacia súprava DeLuxe Corner je štýlová priestranná kvalitná rohová sedacia súprava s vankúšovým operadlom. Sedacia súprava sa dá rozložiť a poteší aj praktickým úložným priestorom. Čalúnenie sedadla a operadla sedacej súpravy je použitá kvalitná SOFT LUX pena. Prevedenie sedáka a operadla sedacej súpravy je pevné, ležérne a moderné, čo má za dôsledok luxusné sedenie.  

Rohová sedacia súprava DIANTHUS

1 328,00
Luxusná sedacia súprava DIANTHUS v nádhernom modrom prevedení. Moderná sedacia súprava DIANTHUS vás na prvý pohľad zaujme nádhernou farbou vďaka čomu ozvláštni každý interiér. Ten v detaile podtrhujú nožičky v kovovom vzhľade a s nádychom luxusu. Sedacia súprava vytvorená pre moderné interiéry. Obývacia izba je jednou z hlavných miestností celého domu či bytu. Sedacia súprava je pre dve osoby.

Rohová sedacia súprava DOLCE

799,00899,00
Moderná rohová sedacia súprava DOLCE s rozkladaním a úložným priestorom. Sedaciu súpravu je samozrejme možné aj rozložiť s čím vznikne plocha na spanie. Vysoká chrbtová časť poskytuje správnu oporu pre vašu chrbticu počas sedenia. Samozrejmosťou je aj výber pravého a ľavého prevedenia. Sedačka DOLCE má elegantné strieborné nohy.
 

Rohová sedacia súprava DOLCE

899,00999,00
Moderná rohová sedacia súprava DOLCE s rozkladaním a úložným priestorom. Sedaciu súpravu je samozrejme možné aj rozložiť s čím vznikne plocha na spanie. Vysoká chrbtová časť poskytuje správnu oporu pre vašu chrbticu počas sedenia. Samozrejmosťou je aj výber pravého a ľavého prevedenia. Sedačka DOLCE má elegantné strieborné nohy.

Rohová sedacia súprava EMPORIO L

1 488,001 733,00
Moderná rozkladacia sedacia súprava EMPORIO L s úložným priestorom a polohovaním hlavových opierok a opierky rúk. V dizajne sedacej súpravy EMPORIO dominujú čisté hranaté tvary, ktoré vkusne dotvára dekoratívne prešívanie sedacej časti. Luxusný dizajn sedačke dodávajú aj vysoké čierne chromové nožičky. Výhodou sedacej súpravy sú polohovateľné opierky hlavy (záhlavníky) a opierka rúk s nastavením uhla opierky podľa potreby pre maximálny komfort relaxácie. Sedaciu súpravu EMPORIO je možné objednať v ľavom alebo pravom prevedení.

Rohová sedacia súprava FANTAZY

649,00
Moderná rohová sedacia súprava FANTAZY s rozkladaním a úložným priestorom. Sedacia súprava ponúka veľký úložný priestor. Sedaciu súpravu je samozrejme možné aj rozložiť s čím vznikne plocha na spanie. Vysoká chrbtová časť poskytuje správnu oporu pre vašu chrbticu počas sedenia. Samozrejmosťou je aj výber pravého a ľavého prevedenia. Sedačka Fantazy má elegantné chrómové nohy.

Rohová sedacia súprava FARO

790,00
FARO je veľmi moderná a zaujímavá sedacia súprava, ktorá Vás zaujme na prvý pohľad. Táto moderná sedacia súprava je vhodná do každej obývacej izby. Obývacia izba je jednou z hlavných miestností celého domu či bytu. Sedávame v nej s rodinou, priateľmi, známymi alebo tu len tak relaxujeme pri televízii po dlhom dni. Žiadna obývacia izba by sa rozhodne neobišla bez sedacej súpravy.

Rohová sedacia súprava GENEVA U

1 438,001 610,00
Moderná rohová sedacia súprava GENEVA s rozkladaním a úložným priestorom. Sedaciu súpravu je samozrejme možné aj rozložiť s čím vznikne plocha na spanie. Vysoká chrbtová časť poskytuje správnu oporu pre vašu chrbticu počas sedenia. Samozrejmosťou je aj výber pravého a ľavého prevedenia. Sedačka GENEVA má elegantné strieborné nohy.

Rohová sedacia súprava GENOVA

1 611,00
Luxusná rohová sedacia súprava GENOVA. Moderná rohová sedacia súprava GENOVA s rozkladaním a úložným priestorom. Sedaciu súpravu je samozrejme možné aj rozložiť s čím vznikne plocha na spanie až 150 x 200 cm. Vysoká chrbtová časť poskytuje správnu oporu pre vašu chrbticu počas sedenia. Sedačka GENOVA má elegantné strieborné nohy. Samozrejmosťou je aj výber pravého a ľavého prevedenia.

Rohová sedacia súprava Happy Large

655,00825,00
Sedacia súprava Happy je ideálna do menších priestorov. Na širokom otomane si pohodlne oddýchnete a zrelaxujete sa.

Rohová sedacia súprava HUGO L

1 144,001 720,00
Rohová sedacia súprava HUGO L je luxusná a moderná rozkladacia sedacia súprava, ktorú možno objednať v prevedení pravý alebo ľavý roh.

Rohová sedacia súprava HUGO XL

1 920,002 222,00
Rohová sedacia súprava HUGO XL je luxusná a moderná rozkladacia sedacia súprava, ktorú možno objednať v prevedení pravý alebo ľavý roh.

Rohová sedacia súprava Jenny

999,00

Smart Jenny - rohová sedačka s funkciou spánku a nádobou na posteľnú bielizeň.

Výber rohovej pohovky z inteligentnej kolekcie Jenny vám dáva slobodu pri navrhovaní vlastnej obývacej izby.

Rohová sedacia súprava LIFE

629,00914,00
Moderná rozkladacia sedacia súprava LIFE s úložným priestorom z modelovej rady Simple. Sedacia súprava LIFE disponuje funkciou rozkladania typu DELFIN.

Rohové sedačky