Zobrazuje sa všetkych 17 výsledkov

Rohová sedacia súprava FOX

660,00

Nádherná mäkká, zamatová látka modrej farby. Tmavozelená rohová sedacia súprava vám umožní vytvoriť elegantný interiérový dizajn, ktorý zodpovedá aktuálnym trendom.

Rohová sedacia súprava Happy Large

753,00791,00
Sedacia súprava Happy je ideálna do menších priestorov. Na širokom otomane si pohodlne oddýchnete a zrelaxujete sa.

Rohová sedacia súprava Lizzy

960,00
Moderná rozkladacia sedacia súprava LIZZY s úložným priestorom a polohovaním hlavových opierok. V dizajne sedacej súpravy LIZZY dominujú hranaté tvary – opierky hlavy doplnené oblými tvarmi opierky rúk a chrbtových opierok. Minimalistický dizajn sedačke prepožičiavajú aj vysoké čierne kovové nožičky.

Rohová sedacia súprava RINO

780,00
Rohová sedacia súprava Rino je moderná a štýlová sedacia súprava, ktorá je v prevedení ľavý alebo pravý roh. Prevedenie sedacej plochy a opierok je pevné, čo zabezpečuje pohodlné sedenie. Systém rozkladania rohovej sedacej súpravy je delfín, taktiež má úložný priestor.

Rohová sedacia súprava RORY

660,00
Tmavozelená rohová sedacia súprava RORY vám umožní vytvoriť elegantný interiérový dizajn, ktorý zodpovedá aktuálnym trendom.

Rohová sedacia súprava SELFIE

999,00
Nádherná moderná sedacia súprava Vám SELFIE svojím štýlom poteší aj tých najnáročnejších nadšencov domáceho voľného času. Priestranné sedadlá, moderné dekoratívne prvky, správne tvarované operadlá a nastaviteľné opierky hlavy zaistia najvyššiu kvalitu odpočinku.

Rohová sedacia súprava SOLAR

1 060,00
Modernú rohovú sedačku SOLAR si obľúbi každý, kto ocení jednoduchý a elegantný dizajn. Skvele sa bude hodiť do obývačky, hosťovskej aj tínedžerskej izby.

Rohová sedačka GAMMA

799,00
Rohová sedačka s funkciou spania a kontajnerom na podstielku, vyrobený z vlnitej pružiny. Operadlo vyplnené penou so zvýšenou flexibilitou.

Rohová sedačka Geneva v tvare L

954,001 039,00
GENEVA je veľmi pohodlná modulová sedacia súprava. Sedaciu súpravu si môžete poskladať podľa vlastného uváženia a podľa dispozícii.

Rohová sedačka Geneva v tvare U maxi

1 039,001 769,00
GENEVA je veľmi pohodlná modulová sedacia súprava. Sedaciu súpravu si môžete poskladať podľa vlastného uváženia a podľa dispozícii.

Rohová sedačka IMPULS

660,00
Rohová sedačka s funkciou spania a kontajnerom na podstielku, vyrobený z vlnitej pružiny. Operadlo vyplnené penou so zvýšenou flexibilitou.

Rohová sedačka LOFT

866,00960,00
Má kvalitnú pružinovú výplň pre pohodlné sedenie. Táto sedacia súprava má funkciu spania, úložný priestor, polohovateľné opierky hlavy.

Rohová Sedačka Ortensia

989,00
Moderná a funkčná rohová sedačka je návrhom pre každého, kto hľadá do svojej obývačky vysokú odolnosť a originálny dizajn.

Rozkladacia pohovka Salsa

990,00
Rozkladacia pohovka Salsa nie je len doplnkom interiéru, ktorý sa vyznačuje moderným, minimalistickým dizajnom .

Sedacia súprava rohová DUO EVER L

853,00
Sedacia súprava rohová DUO EVER L  s funkciou spania, s úložným priestorom, s výškovo nastaviteľnými záhlavníkmi.

Sedacia súprava rohová DUO EVER L MAXI

1 430,00
Moderná pohodlná sedacia súprava Duo Ever, k pohodlnému sedeniu prispievajú hlavové opierky a vysoká chrbtová časť

Sedačka EVAN

960,00
Sedačka EVAN Vysoký komfort počas odpočinku zaistí kvalitná výplň sedákov a zadnej opierky. Opierku tvoria obdĺžnikové vankúše v tom istom prevedení ako samotná pohovka.

Rohové sedačky