Zobrazených 1–24 z 83 výsledkov

Zobrazenie produktov 9 15 36

Kombinovaná komoda BERG 14

151,20
Komoda moderného dizajnu je vhodná najmä obývacej izby. Komoda je vyrobená z pevného, kvalitného a zároveň aj ľahkého materiálu.

Kombinovaná komoda BERG 2

194,40
Kombinovaná komoda moderného dizajnu je vhodná najmä obývacej izby. Komoda je vyrobená z pevného, kvalitného a zároveň aj ľahkého materiálu.

Kombinovaná komoda BERG 4

179,28
Komoda moderného dizajnu je vhodná najmä obývacej izby. Komoda je vyrobená z pevného, kvalitného a zároveň aj ľahkého materiálu.

Kombinovaný regál BERG 3

138,24
Kombinovaný regál moderného dizajnu je vhodná najmä obývacej izby. Regál je vyrobený z pevného, kvalitného a zároveň aj ľahkého materiálu.

Komoda – masív KD 129 | borovica

400,00
Zásuvková komoda KD129 v minimalistickom štýle je ideálna pre akýkoľvek interiér. Tento krásny kus nábytku sa vyznačuje veľkou funkčnosťou a dizajnom, ktorý súvisí s klasickým štýlom. Krása komody je vytvorená prírodným borovicovým drevom, z ktorého je vyrobená. Má štyri zásuvky a bočné skrinky, ktoré môžete využiť podľa vlastných predstáv. Celá je doplnená vrchnou doskou, ktorá vďaka viditeľnej štruktúre dreva hrieva interiér a dáva mu jedinečný šarm.

Komoda ANGEL TYP 33

146,00
Nemôžete sa rozhodnúť akým nábytok vybaviť detskú izbu? Sektorový nábytok ANGEL je tou správnou voľbou

Komoda ANGEL TYP 41

160,00
Nemôžete sa rozhodnúť akým nábytok vybaviť detskú izbu? Sektorový nábytok ANGEL je tou správnou voľbou.

Komoda ANGEL TYP 42

169,00
Sektorový nábytok ANGEL je tou správnou voľbou. Zariadiť ním môžete izbičku bábätka, študenta alebo nábytok využiť vo svojej spálni. Neutrálna farba tohto nábytku sa ľahko prispôsobí akémukoľvek farebnému prevedeniu doplnkov. Nábytok nie je vybavený úchytkami.

Komoda ANGEL TYP 43

133,00
Nemôžete sa rozhodnúť akým nábytok vybaviť detskú izbu? Sektoroý nábytok ANGEL je tou správnou voľbou.

Komoda ARCO 08

274,00
Jednodielna komoda, ktorá poskytuje dostatok úložného priestoru. Zvýšená nosnosť zásuvky vďaka špeciálnemu vystuženiu dna.
Sektorový nábytok Arco.
Biely nábytok je ikonou elegancie, ktorá dáva interiéru ľahkosť, priestrannosť a sviežosť. ARCO sú jedinečné formy s jednotnou bielou farbou s vysoko lesklými čelami s jemnými akcentmi a ozdobnou drážkou.

Komoda ARMADIO A1 2D 1S

79,0080,00
Praktická komoda Armadio A1 2D-1S jednoduchého dizajnu s dvomi dvierkami a jednou zásuvkou.

Komoda ARMADIO A1 2D-4S

105,00110,00
Komoda Armadio A1 2D-4S čistého a moderného štýlu bude vhodným doplnkom vašich predsiení, obývacích izieb alebo spální.

Komoda ARMADIO A1 3D 2S

89,0096,00
Komoda A1 3D-2S zo série ARMADIO. Komoda je trojdverová s dvomi zásuvkami. Dvoje dvierka sú väčšie a jedny menšie. A nad menšími sú zásuvky.

Komoda ARMADIO A1 4S 

90,0096,00
Jednoduchá a praktická komoda Armadio A1 4S skrášli vaše obývacie izby, spálne, či predsiene. Má štyri širšie zásuvky, ktoré nemajú úchyty.

Komoda ARMADIO A2 3D-1S

99,00105,00
Komoda ARMADIO A2-3D-1S  sa vyrába z kvalitných lamino dosiek . Obsahuje 3 krídla dverí a 1 zásuvku.

Komoda ARMADIO AXL 2D-4S

140,00
Moderná komoda Armadio je vyrobená v najobľúbenejšom farebnom prevedení - biela matná.

Komoda CASTEL 09- sonoma svetlá /sonoma hľuzovka

279,00
Moderný sektorový nábytok CASTEL vhodný do obývačky, jedální a detských izieb. Hrany ABS majú dlhú životnosť, odolnosť voči oderu, estetický vzhľad, nedeformujú sa ani sa neodlepujú. Dosky z lamina najvyššej kvality, odolné voči poškriabaniu, vlhkosti a vysokým teplotám.  

Komoda CEZAR 10

95,04
Komoda CEZAR je dvojdverová. Je možné ju skombinovať aj s ďalšími segmentami zo zostavy. Komoda zapadne do moderných i tradičných priestorov.

Komoda CEZAR 11

119,88
Komoda má moderný dizajn a patrí do zostavy CEZAR. Môžete si ju skombinovať aj s ďalšími prvkami zo zostavy a tak vytvoriť komplet do domácnosti.

Komoda CEZAR 12

97,20
Komoda CEZAR je dvojdverová. Je mohutnejšia a patrí do zostavy CEZAR. Je možné ju zlúčiť aj s ďalšími segmentami zo zostavy.

Komoda CEZAR 13

144,72
Komodu CEZAR si môžete vhodne skombinovať aj s ďalšími prvkami zo zostavy a tak vytvoriť komplet do domácnosti.

Komoda CEZAR 9

125,28
Komoda patrí do zostavy CEZAR. Môžete si ju skombinovať aj s ďalšími prvkami zo zostavy a tak vytvoriť komplet do domácnosti.

Komoda COUNTRY 45

389,00
Úžasný sektorový nábytok Country ponúka množstvo zaujímavých segmentov, vďaka ktorým si môžete zariadiť krásnu obývačku či jedáleň. Výnimočný dizajn nábytku Country dodáva spojenie bielej s výraznou kresbou dreva v odtieni orech san diego. Vďaka nábytku Country si vytvoríte príjemnú a útulnú obývačku či jedáleň, môžete si ju vybrať ako zostavu alebo si ju vyskladáte podľa svojich predstáv z jednotlivých segmentov, v ponuke je TV stolík, vitríny, polica, konferenčný stolík, komody, zrkadlo a skriňa. Široká 2-dverová komoda s 3-mi zásuvkami COUNTRY vo veľmi obľúbenom vintage & provensal štýle. Dvierka nábytku sú vyrobené z odolnej MDF dosky s vysokým leskom vo farbe dub stirling v kombinácií s borovicou andersen. Korpus nábytku je vyrobený z kvalitnej LTD dosky, ktorá je potiahnutá odolnou fóliou a je ľahká na údržbu. Vnútro komody je tvorené policami. Úchytky sú z kovu v čiernej farbe.

Komoda COUNTRY 48

466,00
Úžasný sektorový nábytok Country ponúka množstvo zaujímavých segmentov, vďaka ktorým si môžete zariadiť krásnu obývačku či jedáleň. Výnimočný dizajn nábytku Country dodáva spojenie bielej s výraznou kresbou dreva v odtieni orech san diego. Vďaka nábytku Country si vytvoríte príjemnú a útulnú obývačku či jedáleň, môžete si ju vybrať ako zostavu alebo si ju vyskladáte podľa svojich predstáv z jednotlivých segmentov, v ponuke je TV stolík, vitríny, polica, konferenčný stolík, komody, zrkadlo a skriňa. Široká barová 2-dverová komoda s 3-mi zásuvkami COUNTRY vo veľmi obľúbenom vintage & provensal štýle. Dvierka nábytku sú vyrobené z odolnej MDF dosky s vysokým leskom vo farbe dub stirling v kombinácií s borovicou andersen. Korpus nábytku je vyrobený z kvalitnej LTD dosky, ktorá je potiahnutá odolnou fóliou a je ľahká na údržbu. Vnútro komody je tvorené policami. Vrchné stredové dvierka sú výklopné. Úchytky sú z kovu v čiernej farbe.