Zobrazených 1–24 z 44 výsledkov

Zobrazenie produktov 9 15 36

Čalúnený taburet Rhombus

450,00
Čalúnený taburet Rhombus ako vhodný doplnok do Vašej domácnosti. Možné aj ako doplnok ku posteli Rhombus.

Detská taburetka LOKOMO – fialová

22,00
Detská taburetka, rozmery: 31/31/32 cm, materiál: laminovaná drevotrieska + hrany z mäkkého PVC, farba: fialová

Detská taburetka LOKOMO – oranžová

22,00
Detská taburetka, rozmery: 31/31/32 cm, materiál: laminovaná drevotrieska + hrany z mäkkého PVC, farba: oranžová

Detská taburetka LOKOMO – ružová

42,00
Detská taburetka, rozmery: 31/31/32 cm, materiál: laminovaná drevotrieska + hrany z mäkkého PVC, farba: ružová

Detská taburetka Ovečka Olivia – Biela

92,00
Očarujúca detská taburetka Ovečka Olivia rozjasní každú detskú izbu, vaše deti budú nadšené. Olivia má úložný priestor na odkladanie drobností. Nosnosť taburetky je 80 kg. Originálne farebné detské taburetky v tvare obľúbených zvieratiek očaria všetky deti ale aj dospelých.

DORA taburetka biela

58,00
Taburetka Dora je čalúnená bielou ekokožou a zvrchu doplnená dekoratívnymi gombíkmi, ktoré jej dodávajú elegantný vzhľad.

DORA taburetka krémová

58,00
Taburetka Dora je čalúnená krémovou ekokožou a zvrchu doplnená dekoratívnymi gombíkmi, ktoré jej dodávajú elegantný vzhľad.

DORA taburetka sivá

58,00
Taburetka Dora je čalúnená sivou ekokožou a zvrchu doplnená dekoratívnymi gombíkmi, ktoré jej dodávajú elegantný vzhľad.

DORA taburetka tmavohnedá

58,00
Taburetka Dora je čalúnená tmavohnedou ekokožou a zvrchu doplnená dekoratívnymi gombíkmi, ktoré jej dodávajú elegantný vzhľad.

Fotel TM 1

80,00
Moderné elegantné kreslo je vyrobené z kvalitnej ekokože.  Kreslo je vhodné do kaviarní, reštaurácií, čakární. Kreslo je vo viacerých farebných prevedeniach.

Otoman AK-120 PW4- Čiernobiela – Pepito

69,00
Dizajnový retro otoman, ktorý sa stane prekrásnou ozdobou vašej domácnosti už len vďaka svojmu úžasnému dizajnu, je príjemne polstrovaný a čalúnený patchwork látkou vzor „pepito“ v obľúbenom prevedení BLACK & WHITE. Kostra taburetu je z preglejky, nohy sú z poctivého masívu a sú lakované čiernou farbou. Nosnosť otomanu je 80 kg. K tomuto taburetu sa skvele hodia ďalšie položky z kolekcie BLACK & WHITE.

Set 2 taburetiek MONA

83,00
Set štýlových čalúnených taburetiek s chrómovou podnožou v zlatej farbe. 
Set 2 taburetiek MONA sa hodí do každého interiéru. Taburetky majú štýlový dizajn, ktorý dopĺňa praktický úložný priestor. podnož taburetiek je chrómová v zlatej farbe. Vrchná časť taburetiek je čalúnená zamatovou látkou v nádhernom modrom farebnom prevedení.

Set 2 taburetiek PONNY

103,00
Set 2 taburetiek PONNY  sa hodí do každého interiéru. Taburetky majú štýlový dizajn s prešitím a gombíkmi, ktorý dopĺňa praktický úložný priestor. Majú taktiež praktický úložný priestor. Podnož taburetiek je chrómová v zlatej farbe. Vrchná časť taburetiek je čalúnená nádhernou bordovou zamatovou látkou.

Taburet Mentol – sivá

53,00
Taburetka Mentol čalúnená zamatovou poťahovou látkou v sivej farbe. Konštrukcia v dolnej časti je z chrómovanej ocele v zlatej farbe.

Taburetka AK-115 PW4 – Pepito

32,00
Retro taburetom je príjemne polstrovaný a čalúnený patchwork látkou vzor "pepito" vo farebnom prevedení: čiernobiela. Taburet je zdobený napínacími gombíky, ktoré podčiarkujú jeho retro dizajn. Retro taburet, ktorý sa stane prekrásnou ozdobou vašej domácnosti.

Taburetka AK-125 PW4 – Pepito

32,00
Dizajnový retro taburet, s okrúhlym sedákom, sa stane prekrásnou ozdobou Vašej domácnosti. Taburet je príjemne polstrovaný a čalúnený príjemnou patchwork látkou vzor pepito.

Taburetka AZURO VELVET

187,00
Taburetka AZURO VELVET sa skvelo hodí k manželskej posteli AZURO VELVET.

Taburetka COHEN – Modrá

70,00
COHEN je kvalitná moderná čalúnená taburetka. Taburetka má okrúhlu chrómovú podnož v zlatej farbe, ktorá jej dodáva na elegancii. Vďaka svojmu modernému dizajnu sa hodí do každého interiéru. Taburetka je čalúnená zamatovou látkou v nádhernej modrom farebnom prevedení.

Taburetka COHEN – Sivá

70,00
COHEN je kvalitná moderná čalúnená taburetka. Taburetka má okrúhlu chrómovú podnož v zlatej farbe, ktorá jej dodáva na elegancii. Vďaka svojmu modernému dizajnu sa hodí do každého interiéru. Taburetka je čalúnená zamatovou látkou v nádhernej sivom farebnom prevedení.

Taburetka DORA čierna

58,00
Taburetku DORA je vhodné umiestniť do moderne zariadenej obývačky. Ak vám ku komfortnému posedeniu nestačí samotná sedacia súprava, šikovná taburetka

Taburetka HESTIA VELVET – Ružová

224,00
Zaujímavá ružová zamatová taburetka s kryštálmi. Vhodná do obývacích izieb, detských izieb a spální.

Taburetka HESTIA VELVET – Sivá

206,00
Zaujímavá sivá  zamatová taburetka s kryštálmi. Vhodná do obývacích izieb, detských izieb a spální.

Taburetka KHEOPS – Béžová

38,00
Taburetku KHEOPS je vhodné umiestniť do moderne zariadenej obývačky. Ak vám ku komfortnému posedeniu nestačí samotná sedacia súprava, šikovná taburetka

Taburetka KHEOPS – Bordová

38,00
Taburetku KHEOPS je vhodné umiestniť do moderne zariadenej obývačky. Ak vám ku komfortnému posedeniu nestačí samotná sedacia súprava, šikovná taburetka

Taburetky