Zobrazuje sa všetkych 8 výsledkov

Zobrazenie produktov 9 15 36

Detská stolička Q-G2 ružová

69,00
Detská stolička Q-G2 je praktická stolička pre deti. Na stoličke je použitý základný mechanizmus. Je možnosť výberu z viacerých farebných prevedení.

Fotel TM 1

98,00
Moderné elegantné kreslo je vyrobené z kvalitnej ekokože.  Kreslo je vhodné do kaviarní, reštaurácií, čakární. Kreslo je vo viacerých farebných prevedeniach.

Fotel TM 1

80,00
Moderné elegantné kreslo je vyrobené z kvalitnej ekokože.  Kreslo je vhodné do kaviarní, reštaurácií, čakární. Kreslo je vo viacerých farebných prevedeniach.

Kancelárske kreslo Q-033

169,00
Elegantné kancelárske kreslo Q-033 Vám ponúkne kvalitu zabalenú v jednoduchom no elegantnom dizajne. Kreslo je vo farebnom prevedení svetlo a tmavo sivej koženky a kovová konštrukcia TILT je vo farbe matného kovu.

KRESLO BALTIMORE

122,00
Kancelárske kreslo BALTIMORE čalúnené čiernou koženkou na sedacej časti, hojdací mechanizmus s aretáciou v základnej polohe a nastaviteľnou silou protiváhy, čalúnené podrúčky.

KRESLO EDGE

214,00
Kancelárska stolička so synchrónnou mechanikou a aretáciou, hlavová opierka, nastaviteľné podrúčky, materiál poťahu: textil , výplň sedadla: studená pena (HR pena), chrómovaný kríž, pogumované kolieska, nosnosť 130kg

KRESLO TEXAS MULTI

120,00
Stolička TEXAS MULTI s pogumovanými kolieskami. Kancelárska stolička so stredne vysokým operadlom. - mechanizmus multiblok s niekoľkonásobnou aretáciou a nastaviteľnou silou.

KRESLO WONDER

99,00
Wonder je kvalitné kancelárske kreslo s hojdacím mechanizmom s aretáciou v základnej polohe. Podrúčky sú odklápateľné. Poťah kresla tvorí čierna látka s bielym prešitím a sieťovina. Báza kresla je chrómová s plastovými podrúčkami.