Zobrazených 1–24 z 26 výsledkov

Zobrazenie produktov 9 15 36

Lamelový rošt Extraflex

312,00
Lamelový rošt Extraflex - mimoriadne odolný rošt s nosnosťou až do 180 kg. 7 anatomických zón, až 5 ročná záruka.

Lamelový rošt Portoflex

139,00
Lamelový rošt Portoflex - pohodlný a odolný rošt. Puzdra sú uložené nad bočnicou a poskytujú tak vyšší komfort pri spánku.

Lamelový rošt Portoflex HN – polohovateľný

188,00
Lamelový rošt Portoflex HN - pohodlný a odolný rošt s polohovaním hlavy a nôh. Puzdra sú uložené nad bočnicou a poskytujú tak vyšší komfort pri spánku.

Lamelový rošt Portoflex Mega

188,00
Lamelový rošt Portoflex Mega so 7 anatomickými zónami, nosnosoť do 150 kg. Doprajte svojej chrbtici oddych aký si zaslúži. Až 5 ročná záruka.

Lamelový rošt Portoflex Mega HN

235,00
Lamelový rošt Portoflex Mega HN s ručným polohovaním hlavy a nôh pomocou mechanického zdvihu. Nosnosť do 150 kg. Až 5 ročná záruka.

Lamelový rošt Primaflex

56,00
Kvalitný lamelový rošt za dobrú cenu Primaflex. Vhodný na bežné spanie do domácnosti, na chatu, či do študentskej izby.

Lamelový rošt Primaflex Kombi P

134,50
Stredový popruh zvyšuje stabilitu roštu. V bedrovej časti sa pomocou posuvných objímok dá nastaviť tuhosť podľa individuálnych požiadaviek

Lamelový rošt Primaflex P

126,00
Lamelový rošt Primaflex P s výklopom od nôh pomocou piestu. Prístup do celého úložného priestoru od nôh.

Lamelový rošt Standard 180

130,75
Lamelový rošt Standard 180  Rozmery: 180x200x8 cm Hmotnosť: 17 kg Záruka: 24 mesiacov Materiál: drevo/plast Farba: prírodná

Masív Rolo Smrek

37,00

Rošt Masív: Jednoduchý masívny rošt zo smrekového dreva spojený textilnou páskou pre jednoduchšie osadenie a montáž. Vhodný podklad pod všetky pružinové matrace. nepolohovateľný Masívny rošt :  Používa sa najmä pod pružinové matrace. Predlžuje životnosť matraca a zabezpečí jeho dokonalé odvetranie zo spodnej strany.

Motorový rošt DUOSTAR motor

333,00
Motorový rošt Duostar Motor si obľúbite vďaka pohodliu. Do ideálnej polohy ho nastavíte za pár sekúnd bez potreby vstávať z lôžka.

Motorový rošt Lussoflex Motor

809,00
Lussoflex Motor je pružný lamelový rošt s motorovým polohovaním, fóliovaným lamelami, ramennou kolískou a možnosťou individuálneho prispôsobenia tuhosti v bedrovej oblasti. Bezšnúrové diaľkové ovládanie.

Motorový rošt Portoflex Motor Standard

445,00
Lamelový rošt s motorovým polohovaním. Lamely uložené nad bočnicou pre ešte väčšiu pružnosť. Nastavenie tuhosti v bedrovej oblasti, v oblasti ramien zmäkčené lamely.

Motorový rošt PRIMAFLEX Motor

261,00
Motorový rošt Primaflex Motor si obľúbite vďaka pohodliu. Do ideálnej polohy ho nastavíte za pár sekúnd bez potreby vstávať z lôžka.

Polohovateľný posteľový rošt LUSSOFLEX HN

245,00
Rad roštov Lussoflex na prvý pohľad zaujme eleganciou a trendy vzhľadom. Potiahnutie drevených častí fóliou značne uľahčuje údržbu a obmedzuje vytváranie baktérií a plesní v posteli.  

Posteľový rošt DUOSTAR – nepolohovateľný

92,00
Nepolohovateľný lamelový rošt Duostar zložený z 28 lamiel a 5 anatomických zón tvrdosti. Lamely vďaka fólii majú schopnosť zachytávať menej prachu, sú jednoduchšie na údržbu a čistotu a rošt je vhodný aj pre alergikov.  

Posteľový rošt DUOSTAR H s polohovaním hlavy

120,00
Lamelový rošt Duostar H s polohovaním hlavy je zložený z 28 lamiel a 5 anatomických zón tvrdosti.Lamely vďaka fólii majú schopnosť zachytávať menej prachu, sú jednoduchšie na údržbu a čistotu a rošt je vhodný aj pre alergikov.

Posteľový rošt DUOSTAR HN s polohovaním hlavy a nôh

141,00
Lamelový rošt Duostar HN s ručným polohovaním hlavy a nôh je zložený z 28 lamiel a 5 anatomických zón tvrdosti.Lamely vďaka fólii majú schopnosť zachytávať menej prachu, sú jednoduchšie na údržbu a čistotu a rošt je vhodný aj pre alergikov.

Posteľový rošt LUSSOFLEX

195,00
Rad roštov Lussoflex na prvý pohľad zaujme eleganciou a trendy vzhľadom. Potiahnutie drevených častí fóliou značne uľahčuje údržbu a obmedzuje vytváranie baktérií a plesní v posteli.  

Posteľový rošt MAXIMUS s vysokou nosnosťou

95,00
Celobukový rošt Maximus s mimoriadnou výdržou a odolnosťou vďaka pevnému bukovému drevu a kvalitným spojovacím materiálom. Nosnosť až do 220 kg. Vhodný pre zdravý spánok detí a tínedžerov či osôb s vyššou hmotnosťou.

Posteľový rošt Omega

53,00
Základný posteľový rošt Omega lamelový. 15 lamiel rozložených do 3 základných anatomických zón. Nosnosť do 100 kg.

Rošt LIMA stelaz-120

40,00
Rošt pre posteľ LIMA LOZ-120, rozmery: 198/120 cm, materiál: borovicové drevo, farba: borovicové drevo

Rošt LIMA stelaz-90

35,00
Rošt pre posteľ LIMA LOZ-90, rozmery: 198/90 cm, materiál: borovicové drevo, farba: borovicové drevo

Posteľné rošty

Posteľné rošty – vyberte si rošt pre Vašu posteľ podľa preferencií, ktoré Vám najviac vyhovujú alebo si nechajte s výberom poradiť.