Zobrazených 1–24 z 425 výsledkov

Zobrazenie produktov 9 15 36

Barová stolička – Biela

86,00
Moderná barová stolička CTB-801 v kombinácií drevených nožičiek plastového podsedáku. Na výber sú 4 farebné prevedenia.  Stolička je vhodná do akejkoľvek domácnosti.

Barová stolička CTB-801 BK

69,00
Moderná barová stolička CTB-801 v kombinácií drevených nožičiek plastového podsedáku. Na výber sú 4 farebné prevedenia.  Stolička je vhodná do akejkoľvek domácnosti.

Barová stolička CTB-801 CAP

69,00
Moderná barová stolička CTB-801 v kombinácií drevených nožičiek plastového podsedáku. Na výber sú 4 farebné prevedenia.  Stolička je vhodná do akejkoľvek domácnosti.

Barová stolička CTB-801 GREY

69,00
Moderná barová stolička CTB-801 v kombinácií drevených nožičiek plastového podsedáku. Na výber sú 4 farebné prevedenia.  Stolička je vhodná do akejkoľvek domácnosti.

Dizajnová stolička K 304 tmavo šedá / hnedá / zlatá chróm

107,00
Dizajnová jedálenská stolička K 304 sa hodí do moderne zariadenej domácnosti. Pevná kovová konštrukcia je vyrobená z chrómovanej ocele. Sedadlo

Drevená jedálenská stolička HUGO 1

63,00
Moderná jedálenská stolička HUGO 1 je vyrobená tak, aby počas celej doby sedenia poskytla čo najväčší komfort a pohodlie. Komfortná jedálenská stolička HUGO 1 vyrobená z kvalitného dreva dostupná v niekoľkých farebných prevedeniach.

Drevená jedálenská stolička HUGO 2

63,00
Dizajnová jedálenská stolička HUGO 2 je tou ideálnou voľbou pre všetky moderné domácnosti, ktoré uprednostňujú nadčasový dizajn. Moderná jedálenská stolička HUGO 2 dostupná v niekoľkých farebných prevedeniach.

Drevená jedálenská stolička HUGO 5

60,0063,00
Dizajnová jedálenská stolička HUGO 5  je tou ideálnou voľbou pre všetky moderné domácnosti, ktoré uprednostňujú nadčasový dizajn. Pohodlná eleganná čalúnená stolička HUGO 5 s dlhou životnosťou, vyrobená z bukového masívu.

Drevená jedálenská stolička MILANO

63,00
Jedálenská stolička MILANO v nadčasovom prevedení, vhodná do každej jedálne či kuchyne. Jedálenská stolička MILANO je vyrobená tak, aby poskytla čo najväčší komfort a pohodlie počas celej doby sedenia.  

Drevená jedálenská stolička MILANO 1

53,00
Jedálenská stolička MILANO 1 v originálnom prevedení, vhodná do každej jedálne či kuchyne. Jedálenská stolička MILANO I je vyrobená tak, aby poskytla čo najväčší komfort a pohodlie počas celej doby sedenia.

Drevená jedálenská stolička MILANO 4

53,00
Drevená jedálenská stolička MILANO 4 v nadčasovom prevedení, vhodná do každej jedálne či kuchyne. Jedálenská stolička MILANO IV má sedák a opierku potiahnutú látkou, ktorú dopĺňa drevená konštrukcia.

Drevená jedálenská stolička MILANO 6

61,00
Drevená jedálenská stolička MILANO 6 v nadčasovom prevedení, vhodná do každej jedálne či kuchyne. Jedálenská stolička MILANO 6 je vyrobená tak, aby poskytla čo najväčší komfort a pohodlie počas celej doby sedenia.

Drevená jedálenská stolička NILO 11

42,00
Praktická jedálenská stolička NILO 11 dostupná vo viacerých farebných prevedeniach. NILO 11 ponúka veľmi pohodlné sedenie a to najmä vďaka čalúnenému sedeniu.

Drevená jedálenská stolička NILO 3

48,00
Originálna drevená jedálenská stolička NILO 3 ponúka na výber z niekoľko farebných prevedení látok a ekokože.  Jedálenská stolička  je vyrobená tak, aby poskytla čo najväčší komfort a pohodlie počas celej doby sedenia.

Drevená jedálenská stolička NILO 8

44,00
Drevená jedálenská stolička NILO 8 je vyrobená z kvalitných materiálov v niekoľkých farebných prevedeniach. Jedálenská stolička má pohodlné sedenie a opieranie a  výšku sedenia 48 cm.

Elegantná jedálenská stolička K-306

126,00
K-306 je jedálenská stolička, ktorá rozhodne pritiahne pozornosť.Spoločne so zlatými oceľovými nôžkami vytvára elegantnú kombináciu, ktorá obohatí každý interiér.

FIDO béžové kreslo

84,00
Kreslo FIDO predstavuje štýlový prvok nábytku, ktorý sa hodí do každej moderne zariadenej obývačky. Jednoduchý dizajn je vytvorený vďaka látkovému

Jedálenská čalúnená stolička CHARLOTTE – BLUVEL 14

76,00
Čalúnená stolička CHARLOTTE patrí do kategórie jedálenské stoličky. Svoje miesto si však nájde aj v kaviarni, kancelárii či reštaurácii. Vďaka výraznému farebnému prevedeniu Vás očarí na prvý pohľad. Stolička má kovovú konštrukciu v čiernej farbe. Sedacia a opierková časť je čalúnená kvalitnou zamatovou látkou BLUVEL 14. Efektné prešitie dodáva stoličke výnimočný šmrnc. 

Jedálenská čalúnená stolička CHARLOTTE – BLUVEL 59

76,00
Čalúnená stolička CHARLOTTE patrí do kategórie jedálenské stoličky. Svoje miesto si však nájde aj v kaviarni, kancelárii či reštaurácii. Vďaka výraznému farebnému prevedeniu Vás očarí na prvý pohľad. Stolička má kovovú konštrukciu v čiernej farbe. Sedacia a opierková časť je čalúnená kvalitnou zamatovou látkou BLUVEL 59. Efektné prešitie dodáva stoličke výnimočný šmrnc. 

Jedálenská čalúnená stolička CHARLOTTE – BLUVEL 86

76,00
Čalúnená stolička CHARLOTTE patrí do kategórie jedálenské stoličky. Svoje miesto si však nájde aj v kaviarni, kancelárii či reštaurácii. Vďaka výraznému farebnému prevedeniu Vás očarí na prvý pohľad. Stolička má kovovú konštrukciu v čiernej farbe. Sedacia a opierková časť je čalúnená kvalitnou zamatovou látkou BLUVEL 86. Efektné prešitie dodáva stoličke výnimočný šmrnc. 

Jedálenská čalúnená stolička CHARLOTTE – čierna BLUVEL 19

76,00
Čalúnená stolička CHARLOTTE patrí do kategórie jedálenské stoličky. Svoje miesto si však nájde aj v kaviarni, kancelárii či reštaurácii. Vďaka výraznému farebnému prevedeniu Vás očarí na prvý pohľad. Stolička má kovovú konštrukciu v čiernej farbe. Sedacia a opierková časť je čalúnená kvalitnou zamatovou látkou BLUVEL 19. Efektné prešitie dodáva stoličke výnimočný šmrnc. 

Jedálenská čalúnená stolička CHARLOTTE VELVET – Sivá

86,00
Čalúnená stolička CHARLOTTE VELVET patrí do kategórie jedálenské stoličky. Svoje miesto si však nájde aj v kaviarni, kancelárii či reštaurácii. Vďaka výraznému farebnému prevedeniu Vás očarí na prvý pohľad. Stolička má kovovú konštrukciu v zlatej  farbe. Sedacia a opierková časť je čalúnená kvalitnou zamatovou látkou BLUVEL 14. Efektné prešitie dodáva stoličke výnimočný šmrnc. 

Jedálenská čalúnená stolička CHARLOTTE– antická ružová

76,00
Čalúnená stolička CHARLOTTE patrí do kategórie jedálenské stoličky. Svoje miesto si však nájde aj v kaviarni, kancelárii či reštaurácii. Vďaka výraznému farebnému prevedeniu Vás očarí na prvý pohľad. Stolička má kovovú konštrukciu v čiernej farbe. Sedacia a opierková časť je čalúnená kvalitnou zamatovou látkou BLUVEL 52. Efektné prešitie dodáva stoličke výnimočný šmrnc. 

Jedálenská čalúnená stolička CHARLOTTE– antická ružová

86,00
Čalúnená stolička CHARLOTTE  patrí do kategórie jedálenské stoličky. Svoje miesto si však nájde aj v kaviarni, kancelárii či reštaurácii. Vďaka výraznému farebnému prevedeniu Vás očarí na prvý pohľad.

Jedálenské stoličky